- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
0
Ja jestem ciekaw jak Raków będzie wyglądał w w el do LM. Awans to ciężka sprawa, ale jestem pewny, że z jakimiś leszczami nie odpadną i obyłoby się bez kompromitacji. A Wy jak to widzicie? Oczywiście jeszcze trzeba dowieźć mistrza. Oby przynajmniej dostać się do LE a na to jak najbardziej stać Raków.
1
@Kamiloza91 Bardzo ważna będzie 1 runda i żeby trafili kogoś w swoim zasięgu(w 1 rundzie nie będą rozstawieni). Moim zdaniem jeśli przejdą 1 rundę to zobaczymy ich conajmniej w LE, bo w 2 rundzie przejmą rozstawienie rywala(taki system). W pierwszej rundzie możliwi rywale to drużyny pokroju Karabach, Ferencvarocs, Sheriff, Bodo, więc kilka w miarę solidnych ekip jest. 2 runda powinna byc zdecydowanie prostsza potem. Ja jestem optymistą.
0
@priest9999 A ile trzeba ogólnie przejść? I w której rundzie jak odpadniesz to lądujesz automatycznie w LE, czy czegoś tskiego nie ma? :D
0
@Kamiloza91 Masz 4 rundy eliminacji w LM. Po wygraniu 2 meczy już masz pewną europę(minimum LK), odpadając w 3 rundzie LM grasz dwumecz o awans do LE i dopiero jak przegrasz lądujesz w LK, natomiast jesli awansujesz do 4 rundy w LM to masz conajmniej LE. Dlatego kluczowe jest wygranie 1 meczu w eliminacjach, potem dostajesz naprawdę słabą drużynę i ją przechodzisz. Będąc w 3 rundzie musisz wygrac conajmniej 1 z 2 dwumeczow by grać w LE.
0
@Kamiloza91 4@Kamiloza91 4 rundy i z ostatniej trafiasz do LE
0
@Kamiloza91 Bardzo im kibicuję i liczę, że jeśli nie LM (o co będzie niezmiernie ciężko), to chociaż w dobrym stylu Liga Europy. Grają naprawdę fajną piłkę i są przede wszystkim mądrze zarządzani.