La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

5

Xavi dłużej niż do grudnia? I co ja teraz pocznę? Punkty są. Wicelider jest. Szansa na mistrza jest. Koszmar wizualny jest. Poczucie zmierzania donikąd jest. Lipa w LM jest. Alibi na LM jest (kontuzje, błędy sędziowskie). Złe wybory taktyczne w LM są. Poczucie niewykorzystania potencjału zawodników jest.

Nie podobał mi się Xavi na wiosnę, ale punktował. Nie podoba mi się Xavi teraz ale punktuje.

I teraz o co nam powinno chodzić? O rozwój czy o punkty i szanse na mistrza? Moim zdaniem jedno powinno iść w parze z drugim a jakby to nie zabrzmiało, nie idzie. Styl swoją drogą, efektywność w lidze swoją.
Albo Xavi będzie dalej jechał na niezrozumiałym i nie wynikającym z jakości gry poziomie punktowym i coś wrzuci do gabloty, albo to wszystko pierdyknie z wielkim hukiem.
Ciekawe to wszystko

1

@Comentateiro miejmy nadzieję, że wyleci latem, w grudniu raczej nie.

4

@Comentateiro W Barcelonie zawsze styl był ważny, w obecnej sytuacji finansowej to jednak na to ślizganie trzeba mrużyć oczy i tyle. Szkoda że się nie udało nawet po chamsku z tej grupy wyjść.

A wszystkim co się oburzą o styl zalecam sobie przypomnieć czy nie kpili jeszcze niedawno ze śliskiego Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?