- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
1
Tym razem świeżo po meczu nie komentowałem bo czytając "fatalną informacją było odpadnięcie z Ligi Mistrzów, jednak nie ma co rozpaczać. Barcelona w Hiszpanii trzyma się mocno, co dziś udowodniła" dostałem wylewu i potrzebowałem pomocy....
Napiszę to tak bo widzę że niektórzy zaklinają rzeczywistość jak Xavi mówiący na pomeczowej konferencji że zagraliśmy świetny mecz:
Super że Barcelona wygrała mecz który po obrazie gry mógłby być remisem, ale to zasługa indywidualnej jakości, a nie czegoś wypracowanego przez zespół. Dzieciaki nie znające się na piłce w tym meczu będą widzieć walkę do końca, a osoby mające styczność z piłką widzą dwa desperackie ataki przez ostatnie 10min, szczęście i nic więcej.
Plus za wolę walki dla zespołu, ale to zasługa motywacji weteranów i młodych w nich wpatrzonych, a nie Xaviego.
0
@JarekS Czemu jak Barcelona strzeli w końcówce, to nie dzięki walce do końca i ogólnego tak zwanego "mentalu", tylko weteranom albo indywidualnościami. Zamień Real na Barcelone i byś inaczej pisał.
1
@sintesox źle zinterpretowałeś moją wypowiedź i akcję po której padła bramka. Więcej walki było z zawodnikami Valencii niż o wynik, a gol to bardziej indywidualna akcja niż że zespół wcisnął tego gola. Przeanalizuj sobie kto gdzie jest na boisku gdy pada bramka.
Nie wiem po co nawiązujesz do Realu jak oni gdy cisną i szukają goli w końcówkach spotkań przy złym wyniku intensyfikują ataki non stop zmieniając ustawienie i taktykę, a my nic takiego nie robiliśmy. Nie można powiedzieć że różnorodnie atakowaliśmy - stworzyliśmy dwie okazję i jedną wykorzystaliśmy bazując na tym co graliśmy przez cały mecz.