- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1081 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1081 Culés
1
Czy Ernesto Valverde cytując klasyka miał wczoraj porażkę wypisana na twarzy? Jakoś nie rozumiałem tego, że Barcelonę czeka trudny mecz na Camp Nou z Billbao. Kompletnie nie trafiała do mnie ta argumentacja. Fakt może i mieli solidny początek, ale tam nie ma nawet kim straszyć. Może gdyby to faktycznie był meczyk na Nuevo SanMames to bym patrzył na ten mecz inaczej. Na stadionie Lwów nigdy nie ma łatwych spotkań. Nawiązuje do meczu w kraju Basków. Nie wiem, czy ktoś to wczoraj wyłapał. Wszak Orłowski podczas komentowania powiedział, że Robert Lewandowski gra pierwszy mecz na San Mames, kij z tym, że meczyk był na Camp Nou Lewy grał inny mecz na osobnym stadionie rywali... xD
0
@AmigoBlancos ma prawo się pomylić tak jak ty ,myślałeś że ,na kafejce będzie jak tu a tam niema nic
1
@AmigoBlancos Łoniaki Williams to zdecydowanie zawodnik, którym "można straszyć", ale wczoraj nie mieli argumentów.
0
@gumaz
@AmigoBlancos dużo racji masz. Ja jednak spodziewałem się szybkich kontrataków z wykorzystaniem szybkości Braci Williamsów i wysoko ustawionej obrony Barcy. A tu nagle w 10 minut trzy gole.
1
@AmigoBlancos Athletic nie istniało wczoraj bo Xavi dobrał pod nich idealną taktykę i skład. Można było mieć obawy przed meczem, bo dalej mamy kontuzje w obronie, Athletic jest na 6 miejscu więc raczej czołówka niż dół tabeli, z indywidualności mają Williamsów.
1
@AmigoBlancos Jak Real by u siebie z nimi dostał to też byś nie rozumiał czemu ma to być niby ciężki mecz?
0
@gaucho104
Co ma Real do tego? Uważam, że w meczach na Camp Nou, u siebie. Barca takie mecze musi wygrywać, jeśli poważnie myśli o mistrzostwie.
0
@AmigoBlancos a co ma camp nou do tego? W tym sezonie Bilbao gra dobrze i w Barcelonie są kontuzje a jak wiemy, Barca gra w kratkę, więc ten mecz jak najbardziej zaliczał się do trudnych.