- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
0
Dziś było w sejmie glosowanie w sprawie polowania nowych czlonkow Rady Polityki Pienięznej. Kandydatów wystawili tylko PiS i lewica
Dlaczego Konfederacja nie ma zadnego kandydata? Nikt tam sie nie zna na polityce monetarnej? (Patrzac na to ze ich wyborcy uwazaja ze rosnace raty kredytowe to oznaka inflacji to nic dziwnego hehe)
0
@Vampir707 RPP nie jest po myśli Konfederacji bo tam bierzesz realną odpowiedzialność za podjęte decyzje, oni nie lubią gdy mają odpowiedzialność, bardziej się opłaca populizm z mównicy i sprzeciw tylko w głosowaniach w których głos nie ma znaczenia bo PiS ma większość i zagłosuje z klucza.
1
@Tasdetsk tak tak ...a Lewacy czy PiSiory to lubią brać odpowiedzialność za swoje czyny xDDD
Powód z pewnością jest inny ;)
0
@michal26 A co mnie lewacy a tymbardziej pisiory obchodzą? A nawet między nimi różnica jest taka, że działają, nawet jeżeli głupio to zgodnie ze swoim planem. Konfiarze jak trzeba otwierać ryj bez potrzeby to z mównicy ich zdjąć się nie da, a jak prze całą kadencję mieli ze 3 okazje gdy mieli prawo głosu, to za każdym razem biała flaga i wstrzymujemy się.
0
@michal26 no masz racje, po prostu nie maja w swoich szeregach powaznych kandydatow-ekonomistow
0
@Vampir707 Mentzen ?
0
@JohnDeere Ten tylko potrafi unikać podatków i wyzywać innych od nierobów.
0
@JohnDeere Dlaczego go nie zglosili? Konfederacji nie zalezy na zduszeniu inflacji i polepszeniu sytuacji materialnej rodakow?