- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
2
w sumie Netflix powinien dostrzec popularnosc Lewego i stworzyc fajny dokument
"od odrzucenia przez Legie , do bramek na Camp Nou "
to byloby cos - jesli zrobili by to w typie takiego dokumentu ,filmu motywacyjnego byloby pieknie
0
@VeB10Ronnie i obejrzało by to pewnie z 15tys Polaków i tyle
0
@VeB10Ronnie Już bardziej pasowała by historia takiego Rooneya, czy innych piłkarzy, którzy nie mieli nawet na buty, Lewy w porównaniu do nich miał mimo wszystko lepsze warunki. Albo ekranizacja "Ja Ibra".
1
@AlexDark00 Rooney nie był z Polski!
0
@FCB24 stary , na netflixie hitem staja sie dokumenty o "oszuscie z Tindera "
przy dobrym marketingu i wsparciu klubu , to moglaby byc bomba !!!
0
@AlexDark00 Fakt, Lewandowski od początku życia był ustawiony.
0
@VeB10Ronnie No to idź do siedziby Netflixa i powiedz że sam zrobisz taki dokument.
0
@AlexDark00 Legia tez odrzucila Rooneya ? :D
0
@tristan87 no i co z tego ?
bokser Barrera pochodzil z mega bogatej rodziny .Zamiast isc na najlepsze uczelnie jak doradzala rodzina ,wybral boks
0
@Emhyr poczekaj ,dopije kawe i smigam :D
0
@VeB10Ronnie No i co z tego?
0
@tristan87 Nie no miał tak źle jak piłkarze, którzy nie mieli na buty...
0
@AlexDark00 i to bylo powodem ze trafil na CN?
0
@VeB10Ronnie Nie wiesz o tym ;D A tak poważnie to chodzi mi o tej historii co został wyrzucony z domu w wieku bodajże 16 lat i miał ojca alkoholika. Jeżu chodzi ogólnie o historię pilkarza, a nie dokładnie twoje ramy z Warszawy na Camp Nou :D
0
@AlexDark00 co mnie obchodzi Rooney
ja tu mowie o RL9 i Barcelonie
0
@FCB24 no tak bo kibicami Roberta są tylko Polacy