- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 519 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 519 Culés
0
Panowie, wybieram się niedługo do Rzymu, był ktoś i może polecić jakieś nietypowe miejsca tam ?
Jakieś wskazówki ? :)
0
@saczers438 w Rzymie generalnie większość zabytków jest popularna. Z takich mniej typowych to mi się podobał zegar wodny, dodatkowo jest w bardzo ładnej okolicy z punktami widokowymi na Rzym.
Z takich bardziej typowych ale ciągle mniej typowych niż koloseum i Watykan to polecam Panteon - super architektura, wokół niego są zarąbiste knajpeczki
0
@saczers438 jeśli jesteś pierwszy raz to typowych rzeczy masz na 2 tygodnie
0
@Borneo jadę na 12 dni wiec myśle ze ogarnę tylko jestem ciekaw czy poza tymi najpopularniejszymi atrakcjami jest coś jeszcze godnego zobaczenia
0
@saczers438 to zależy jak chodzisz po muzeach czy galeriach jeśli przelatujesz na szybko to tak na pewno.Jeśli interesuje cię np.Caravaggio, który jest chyba najwiekszym malarzem na świecie bo namalował dużo o więcej obrazów na poziomie da vinci, ktory namalował 20 obrazów. To jest w kościołach obok panteonu czy muzeum watykanu czy w prywatnych muzeach.ztakże wyszukiwałbym michała anioła który malował freski, rzeźby, czy budował piękne schody on generalnie tak naprawdę jest najwiękzym na świecie artystą.Tutaj kierowałbym się zwiedzaniem jego nazwiskiem.On zresztą jest artystycznym łącznikiem miedzy florencją a rzymem.A tutaj i to i to jest potęgą.Warto pojechać do castol gandolfo letniej siedzibie pqpierzy.ajest tam pewien urok.generalnie kwestia jest co cię intetesuje