- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 747 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 747 Culés
9
Niektórzy w sprawie sołtysa („Czesia”) przejrzą na oczy jak klasycznie Polska da ciała na wielkim turnieju. Typowa Polska myśl szkoleniowa da o sobie znać. Pojedziemy na turniej tak żeby nagrać jakieś materiały na ŁNP, pokazać dobra atmosferę, że każdy zadowolony bo sołtys treneiro i tak to się będzie kręciło
3
@DaPidejpi Ostatnio mieliśmy mysl szkoleniową nie Polską i też było w ryj. Wcześniej był trener z Holandii I też było tragicznie na ME. Wiec wcale to nie jest zależne od polskiej myśli szkoleniowej. Medale MŚ zdobywaliśmy z polskimi trenerami tak samo 3 medale IO.
9
@Janiama tylko kiedy te medale były zdobyte. Era Nawałki była spoko, ale też do czasu. U nas w zarządzaniu jest tragedia, w szkoleniu, w kolesiostwie, na każdej płaszczyźnie.
3
@Janiama Daj spokoj Maciej. Eksperci pożal się Boże.
0
@DaPidejpi Nieprawda to co piszesz to zwykły populizm. Najlepiej napierdzielać na innych samemu nic nie robiąc w tym kierunku. Jak myślisz że to jest takie proste to zajmij się tym. Nie znam dziedziny życia w której można tak dobrze zarobić wcale nie mając wielkich fakultetów w kieszeni
1
@DaPidejpi kto wie, może Czesiu kupi nam mecz z Meksykiem i wreszcie wyjdziemy z grupy? Najważniejsze wydarzenie w końcu dopiero przed nami - wyznaczenie sędziów :)
0
@Janiama Ostatnio nie była Polska, może minimalnie wyników brakło, ale chociaż zaleczyliśmy grać piłką, wporównaniu do tego co teraz Czesiu wprowadził. Polscy trenerzy to masakra. Też nic dziwnego że żaden nie pracuje po za eklapa.