- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
1
Ale tak szczerze to po co Tottenham chce Lautaro Martineza? Bedzie Harremu wiązał buty?
1
@PatrykBarca Gdzie masz info że go chcą
4
@PatrykBarca Lautaro to kawał piłkarza, i dziwię się że dalej lecą takie docinki do niego. Kadra, klub, Lautaro gra bardzo fajnie
2
@Emhyr Alfredo Pedulla, włoski dziennikarz zajmujący się transferami, twierdzi, że Tottenham chce zaproponować za Martineza nawet 90 mln euro.
1
@kamilop No coś tam gra. Ale gdzie mu do Kane, który w kanadycje robi 2 razy takie liczby.....
Zreszta juz jeden snajper z Interu z podobnymi zmienił Serie A na PL.
2
@PatrykBarca Lautaro zrobiłby krok w tył. Liga mocniejsza, ale zespół słabszy i małe szanse na trofea
0
@P33ck No zwłaszcza w Lidze Mistrzów Inter jest królem....
0
@PatrykBarca Nie jest, ale po przyjściu Inzaghiego w tych rozgrywkach na +. Wyszli z grupy i odpadli z późniejszym finalistą, przegrywając tylko 1:2 w dwumeczu. Jak był Conte w Interze, to nawet z grupy nie wyszli. Teraz podciągnął Totki, ale zaraz się pokłóci, odejdzie, a Koguty wrócą do grania w LE
0
@PatrykBarca A Lukaku, to dziwoląg. Zobacz sobie jakim chłop był dzikiem w Evertonie. Ciężko rozgryźć gdzie on pasuje, a gdzie nie
0
@Emhyr było jakieś info ( źródła nie pamiętam) że Kane do Bayernu a totki by sobie w jego miejsce Lautaro kupili który zajął by jego miejsce.
Sam sobie oceń ile wiarygodności w takich newsach jest xD
0
@P33ck Koguty to były nawet niedawno w finale tych rozgrywek. Inter to moze co najwyzej w Serie A powalczyc. Ale no to nie jest szczyt marzen.
0
@PatrykBarca No wiadomo, że są mocniejsze kluby od Interu, ale Totki to nie jest dobry przykład. Myślisz, że szczytem marzeń jest gra w Totkach, które nie zdobyło trofeum od 2008?
1
@P33ck No pewnie nie. Ale liga lepsza , pensja wyzsza.
1
@PatrykBarca No to akurat prawda. Ja tam lubię Lautaro, bo Argentynie też dużo daje, ale wiadomo, że Kane jest lepszy
0
@Kondziubarca To jakiś farmazon. Lautaro zostanie w Interze na 100%.