- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
1
To jaką Modric ma długowieczność to jest naprawdę niesamowite.
A teraz tak pół żartem pół serio: uważam, że gdyby na miejscu Bartomeu był inny prezydent (szczególnie Laporta) to Xavi z Iniestą graliby trochę dłużej. Wydaje mi się, że byli bardzo zmęczeni atmosferą wokół klubu i to również sprawiło, że chcieli odejść pograć na spokojnie gdzieś indziej.
0
@macio_944 Xavi odszedł w wieku Modricia a Iniesta rok młodszy więc bez przesady.
0
@bartekvisca Ok, ale co to ma do rzeczy, skoro w zasadzie tylko napisałem, że graliby trochę dłużej niż w rzeczywistości?
2
@macio_944 Może i tak, ale jak weźmiemy pod uwagę, że zarówno Xavi jak i Iniesta swoje pierwsze profesjonalne sezony zaczęli rozgrywać, gdy mieli po 18 lat, do tego w takim klubie jak Barcelona, czyli presja przez praktycznie całą karierę to mogli być po prostu zmęczeni.
0
@Worny Tak, z tym się zgodzę.
2
@macio_944 modric pozno wskoczyl do tej najwiekszej pilki. Pierszy sezon w realu z tego co pamietam to tez mizerny ale im starszy tym lepszy. Ma taka lekkosc z pilka przy nodze. To co on robi wydaje sie proste ale inny pilkarz w jego sytuacjach troche niedokladnie by przyjal. Troche za dlugo myślał. Nie podniosl glowy i nagle by sie okazalo ze przeciwnicy dobry pressing zakladaja. Jesli mialbym wybierac najlepszych w historii to bylby w mojej trojce pomocnikow obok zidane i gerrarda.