La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

konto usunięte

5

Widzę, że spór o wpis Berkowicza. No generalnie nie wiem jak można popierać brak minimalnego wynagrodzenia. Przecież dzisiaj nikt za mniej niż 4k nie chce iść do pracy i ciągle się słyszy, że 3k jest spoko jak się u rodziców siedzi i na rachunki nie wydaje. No bez minimalnej to większość tych pożal się Boże przedsiębiorców rzuciłoby 1500 i wyjechało z tekstem, że firma nie zarabia. Co tam, że wakacje na Bali czy innych Szeszelach a do roby podjeżdża mercem za 200k. Gonić takich pseudo przedsiębiorców. Teraz skarbówka wjeżdża na konta bez podejrzenia o popełnienie przestępstwa, więc pewnie nie jedna firma się zawinie.

A jak już jesteśmy przy tej konfederacji to co oni mają jeszcze za "genialne pomysły"? Ta partia widzę jest mocną konkurencją dla lewicy jeśli chodzi o największych odklejeńców. A przypominam, że to wyczyn, bo mamy taką gwiazdkę TVN, która robi zakupy w PL i DE, tylko w polskim sklepie wybiera wino ze średniej półki a w DE takie, którego nawet menel by nie ruszył, tylko żeby mu się narracja zgadzała.
Dodajmy do tego patologiczny socjal i niszczenie gospodarki przez PiS, tylko żeby wygrać kolejne wybory i dalej kraść a z drugiej strony zakłamanych hipokrytów i aferzystów z PO i weź tu człowieku idź na wybory i zagłosuj na kogoś z kimś się utożsamiasz XD

Ahhh zapomniałem jeszcze o tej prostytutce politycznej - PSL XD w III RP chyba tylko z PiSem nie mieli koalicji XD


A później narzekanie, że Polacy mają wyjebane, że nie chodzą na wybory, że niska frekwencja XD

0

@cris2706 Nie chodzą na wybory ale narzekają. Trochę hipokryzja.

konto usunięte

0

@cris2706 nie no dobra, z tą mocną konkurencją dla lewicy to trochę przesadziłem. Ich nic i nikt nigdy nie przebije

1

@cris2706 Za komuny nic nie było - nic nie można było a teraz dobrobyt to i w dupach się przewraca.

2

@cris2706 Jak podwyżka minimalnej wynosi 200zł np. to każdy powinien mieć 200zł. Nawet ten co ma ponad minimalną. A teraz Ci co zarabiają więcej są stratni, ich pensja jest mniej warta, bo muszą płacić większe podatki, przez wyższą pensję, to jeszcze przez inflację i nijak to zachęca do rozwoju i nauki w firmie.

2

@cris2706 Dobre podsumowanie polskiej polityki i wyboru jaki obecnie tam jest... a raczej jego braku. Jak dotąd nie głosowałem ani raz i nie zanosi się na to żebym zagłosował w najbliższym czasie.

0

@cris2706 Jaki masz problem z tym aby założyć firmę, nie jeździć na "Szeszele" i cały zysk przeznaczać ma wynagrodzenia pracowników?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?