- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
6
Właśnie widziałem filmik gdzie jakas babcia zwala problem wysokiej inflacji na brak deszczu i na gościa który nie rządzi od kilku lat, Tuska.
Wyborcy Pisu to tak wyprane lby, że ręce opadają. Patrząc na naszą sytuacje nie dziwie się, że mentalność rosjan jest jaka jest, my chociaż mamy jeszcze jakas alternatywę, oni juz totalnie są zdominowani przez władze.
0
@marcin62 Daleko nie szukaj, ludzie twierdza ze najważniejszy problem inflacji u nas to 500+. Zabrać 500+ a inflacja zniknie. Nie wiem co głupsze ta pani czy ludzie którzy tak mysla
0
@tbas Z takimi opiami się nie spotkałem, częściej ludzie po prostu uważają, że programy socjalne to czynnik który przyczynia się do inflacji.
0
@marcin62 To gość z SuperExpressu chodzi po bazarach i tam praktycznie każdy twierdzi, że to wina Tuska, a PiS to kapitalny rząd, bo 13 i 14 DAJO.
0
@tbas bystry jesteś i dobrze wiesz, że to jest złożony temat, a 500+ jest czynnikiem proinflacyjnym
1
@Kozinho. Złożony temat, ale na LR wszyscy mają problem tylko z 500+ i 13./14. ;)
0
@anxted bo to już jest ordynarne wrzucanie pustego pieniądza w rynek. Popatrz na to z tej perspektywy.
1
@marcin62 a wśród wyborców KO są tacy co myślą że Tusk ich wybawi.
Odklejency są wszędzie:)
0
@anxted dokładnie. Tylko socjal socjal socjal winny, a socjal w pl jest g. Warty vs zachód
0
@Kozinho. Co to jest "pusty pieniądz" i dlaczego 500 + daje takie pieniądze? Poproszę też o jakieś publikacje, które by sugerowały, że programy socjalne wpływają negatywnie na inflację. Jak wytłumaczysz to, że inflacja wystrzeliła dopiero 6 lat po wprowadzeniu 500+? Co z krajami skandynawskimi, które pomimo bardzo rozbudowanego systemu pomocy socjalnej mają i miały relatywnie niską inflację w porównaniu do innych krajów Europy czy USA?