- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
2
Widzieliście? Rosyjscy wojskowi przejęli dowodzenie nad białoruską armią
1
@Bykunn Różnie może być... choć ja nie wiem, czy Łukaszenko się zgodzi na udział białoruskiej armii w działaniach na Ukrainie. Dlaczego... ano dlatego, że ta armia może się obrócić przeciwko niemu, straci władzę, którą zdobył w podejrzanych okolicznościach i pójdzie pod sąd. Same niewiadome.
2
@Bykunn to i tak nic nie da. Przecież tam będzie masowa dezercja jak tylko przekroczą granicę Ukrainy, ewentualnie Białorusi jeszcze dołączą do Ukraińców, aby skopać tyłki ruskim. Plus jak napisał @kamyk_23 bardzo prawdopodobne, że doszłoby do przewrotu i do widzenia pani Łukaszenko.
0
@kamyk_23 Łukaszenka to się może i zgodzi, wojsko się nie zgodzi.
1
@MarianoItalianoVero on nie ma nic do gadania tak naprawdę. To taki pies na posyłki Putina, coś jak Kadyrov w Czeczenii. Także jak pośle ich w bój, to może się okazać (oby), że Łukaszenko zostanie wysłany w zaświaty.
0
@Kurkmen nie nazwałbym go psem, raczej dziwką:) pozdrawiam.
0
@Bykunn To, co się dzieje na Białorusi jest aktualnie bardzo interesujące, a mało się temu tematowi poświęca czasu.
Nasz sejm przyjmujący wczoraj uchwałę odnośnie aresztowanych Polaków, dzisiejsze natychmiastowe zwolnienie z aresztu Andżeliki Borys, wizyta Swietłany Cichanouskiej w Polsce, Łukaszenka praktycznie odmawiający wysłania swoich wojsk (zapewne zdając sobie sprawę, że nikt tam z Ukraińcami nie chce walczyć)...
Chciałbym wierzyć, że nadejdzie w końcu moment, gdy "Zachód" przestanie wpychać Białoruś w ręce Putina.