- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
6
Fajny smaczek w Red Dead Redemption 2:
W jednej z misji trzeba odzyskać długi - jednym z dłużników jest... Pan Wróbel z Górnego Śląska :)
7
@macio_944 Pan Wróbel jest biedny i zapożyczony, Rockstar bardzo dobrze dobrał Polaka do takiej roli xd
4
@macio_944 ciekawe uczucie gdy nagle ktoś mówi po polsku. Przynajmniej ja tak miałem.
5
@Jakchcesz a ja go jeszcze okradłem xD
1
@macio_944 pamietam jak bolało mnie ze musiałem go bić :(
1
@macio_944 Robiłem to, oszust jeden. Teraz już nie ma wróbla, bo nie chciał płacić...
1
@Joe_Pesci Też go okradłem, ale przynajmniej pozostawiłem przy życiu :D
2
@macio_944 to od niego Arthur złapał gruźlicę według teorii fanów.
0
@Dalhi Ćśśś, nie spoiluj chopie!
Choć i tak niestety wiem co się stanie, ale inni mogą nie wiedzieć :P
1
@macio_944 gra ma cztery lata, kto nie grał jego strata. Embargo minęło.
1
@macio_944 Tam jest sporo takich fajnych smaczków. Ciekawe jest to opcjonalne śledztwo rozpruwacza ^^