La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 795 Culés

1

Boje się kurde że wyłapiemy na dziurę i to mocno…
Jakie Wy macie odczucia?

2

@jacobFCB Wyjebongo, mecz jak mecz :)

1

@jacobFCB Dlaczego mamy wyłapać na dziure mocno? Nic na to nie wskazuje ;)

5

@jacobFCB pierwszy raz od kilku lat nie obawiam się przed klasykiem. Oczywiście możemy przegrać ale wiem że drużyna da z siebie wszystko.

0

@El Plutoninho sędziowie, mecz na SB, parchy są w gazie po wygranej z PSG.

0

@El Plutoninho tutaj zawsze się ktoś znajdzie taki który musi napisać taki komentarz nawet jakbyśmy poprzednie mecze wygrywali po 5-0 to i tak by takie coś miało miejsce ;)

0

@El Plutoninho ja za to jestem optymistą przed dzisiejszym klasykiem

0

@jacobFCB Przepraszam bardzo, ale takiego czegoś na pewno nie będzie.

0

@Bartek22 ooo widzicie już zaczyna.
Idź sobie do swojego opla, starego rzecha i sobie tam siedź

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?