- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
5
Mam nadzieję, że z potrzebującym z Ukrainy nie postąpi się tak jak to było w czasie problemu pandemicznego. Wszyscy pamiętamy przecież jak na początku zmobilizowali się Polacy kiedy tylko wybuchła pandemia na świecie. Wsparcie i peany dla medyków, dyscyplina przy zakupach. Potem jednak wybiła szuria internetowa, która zrobiła z pandemii żart mimo, że w jej wyniku zmarło ponad 100 tysięcy osób. Lekarze zostali uznani za przekupionych siewców paniki itd.
Piękny jest ten spontaniczny zryw w sprawie ukraińskiej. Mam tylko nadzieję, że wszyscy będziemy gotowi, że kiedy liczba Ukraińców uciekających przed wojną przekroczy milion a być może dwa miliony osób również okażemy cierpliwość. Bo taka ilość osób będzie pewnego rodzaju obciążeniem finansowym czy również logistycznym z rozlokowaniem. Życzę sobie i Wam żeby ten zapał do pomocy ludziom pozostał w nas do końca, a nie do momentu, w którym okaże się, że poczujemy jakiś dyskomfort związany z trudną sytuacją jaka zaczyna panować, albo - jak to zwykli robić politycy PiSu i Konfederacji - nastąpi nagła wolta prawicy i szczucie na mniejszość ukraińską i wyciąganie na nowo Wołynia etc.
10
@Eto'o9 R10 bo pandemia to był żart w porównaniu do tej wojny. Jak nie widzisz różnicy, to pozdro 600. Tutaj giną ludzie. W 10 dni zmarło tyle co na sam covid w ciągu 2 lat pandemii (nie mówimy tutaj o innychs schorzeniach, tylko na sam covid bez innych chorób).
Nie ma sensu zresztą wracać do tematu pandemii, bo się skończyła..Jest wojna i nie chce mi się wierzyć w to, żeby ktoś w Polsce, na dużą skalę, sabotował ten temat.
3
@Eto'o9 R10 "że w jej wyniku zmarło ponad 100 tysięcy osób"
Ciekaw jestem ile z tych 100 tys osób zmarło stricte na covid, a ile miało choroby współistniejace...
4
@HighestInTheRoom A ile jeszcze zmarło, bo odmawiano im leczenia.
1
@HighestInTheRoom były gdzieś te wyniki. 1/8 mniej więcej to na sam Covid. Dlatego pisalem, że w 10 dni na Ukrainie zmarło tyle co na sam covid w Polsce w 2 lata pandemii. Juz pomijam zniszczenia finansowe..