- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
9
Krok po kroku świat pokazuje ruskim, że nie godzi się z ich zachowaniem. Nie spodziewałem się takich rewolucji. Brakuje w zasadzie tylko potępienia ruskich przez Chiny i ogłoszenia, że jeżeli się nie wycofają to NATO wejdzie do Ukrainy.
13
@Azi naprawdę dobrze mieć USA po swojej stronie, bo jakby byli jak Chiny w tej sytuacji, byłoby dużo gorzej.
1
@Azi To powie, że spuści tam bomby atomowe i co wtedy? ameryka rzuci na nich swoje bomby? ciekawe @D10SLEO ciekawe też jak bardzo USA jest na rękę wypruć się z sił w europie widząc praktycznie pewne starcie z Chinami, przynajmniej ekonomicznie. To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać cały proces jest bardzo skomplikowany.
1
@NaFazieHitman nikt normalny nje pusci bomby atomowy i Putin tez tego nie zrobi, choć jesg nienormalny
8
@NaFazieHitman Putin już groził i Macron go posadził. Tak. Ten Macron. Francuz. Tak - Putin stracił na znaczeniu skoro Finowie dyplomatycznie pozwalają sobie na jego groźby odpowiedzieć "spieprzaj dziadu!"
0
@RonnieVEB nadal uważasz, że dostał wpierdziel na ukrainie?
0
@Azi Macron go posadził dobre sobie
1
@NaFazieHitman Akurat po stronie USA stanęły by Japończycy i Korea PŁD. Jakby nie patrzyć to była by wojna o władzę w Azji.
0
@Black_Wolf_95 do tego to chyba wszystko zmierza nie?
0
@NaFazieHitman glupi czy glupi, napisalem gdzieś ze dostal wpierdziel na Ukrainie?
0
@RonnieVEB pisałem, żebyście sie nie podniecali w drugim dniu wojny to pisałeś, że mam dziwne wypowiedzi i pisaliście, że szerze dezinformacje jak mówilem, że jeszcze nie wygrali wojny.