La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 685 Culés

8

70 ukraińskich żołnierzy zginęło w rosyjskim ostrzale jednostki wojskowej w Ochtyrce. Rosyjscy okupanci od kilku dni ostrzeliwali miasto z artylerii.


5

@Hubsao No niestety. Na wschodzie Ukrainy Rosja działa bardzo sprawnie..

16

@michal26 masakra ile osób musi zginąć przez tą kurwe.

2

@michal26 mówiłem Ci, że nie idzie tam tak pięknie jak nam pokazują to tak samo propagandowy ruski profil, ale podaje różne informacje i ten kanał zdementował te informacje o samolotach startujących z polski, że to bzdura, jest tam więcej treści warto zajrzeć żeby zobaczyć co wróg podaje, mimo wszystko.
https://x.com/ASBMilitary/status/1498404915039059969

2

@NaFazieHitman ale dobrze to im mimo wszystko idzie na północy od Kijowa. Dzisiaj zdewastowali kilka brygad rosyjskich do zera. Przeżyło tylko kilkanaście z kilkuset żołnierzy i to akurat jest potwierdzone. Prawdopodobnie dzięki informacjom z NATO. Niestety teraz idzie juz praktycznie wyłącznie wojsko kontraktowe z nowszym sprzętem. IMO tej nocy już chyba nie obronią ani Kijowa, ani Charkowa, ani Marioupolu. O byśmy się rano obudzili z innymi informacjami, ale nie wierzę w to.

0

@michal26 napisałem Ci priv

1

@michal26 Najgorszy z najgorszych to właśnie kontraktniki z formacji Wagnera.
Najlepsze z wojsk Ukrainy za chwilę będą w okrążeniu pod Marioupolem. Elitarne części wojska : Azov i td. Jeżeli ruskim uda się dokonać okrążenia , Kijów zostanie bez obrońców. Ochotników i cywilów , którym dali broń, szkoda najwięcej, bo nie mają szans w starciu z tą machiną wojskową.
Nic dobrego nie widzę dla Ukrainy.
Ale wyboru nie ma. Trzeba wierzyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?