La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1334 Culés

konto usunięte

2

Na twitterze pojawiają się informacje że promieniowanie wokół elektrowni w Czarnobylu wzrosło.

0

@Peszko07 A chociaż jakiś tweet z tym info?

konto usunięte

0

@Peszko07 Jakiś link.

konto usunięte

5

@Peszko07
Raczej to będzie jeden z fake-newsów. Oby.

konto usunięte

4

@Peszko07 Raczej fake bo godzine temu jakieś stowarzyszenie od tych spraw napisało że wszystko w normie.

0

@Peszko07 65k nanosivertów. To coś koło 0.006 roentgena na godzinę. Zagrożenie prawie żadne. Jedynie kłopot miejscowy. Nawet jak rozniesie wiatr, to nic strasznego się nie stanie.

Dla przypomnienia: Jak Czarnobyl strzelił to wydobywało się 5 R/S. Tutaj mamy 0.006 R/H.
https://www.saveecobot.com/en/radiation-maps#12/51.3777/30.0481/gamma/comp+cams+fire

Sytuacja w Polsce jest stabilna, a wiatr wieje - o ironio - na Białoruś.
https://www.gov.pl/web/paa/sytuacja-radiacyjna

Najprawdopodobniej jest to jednak manipulacja, jak twierdzą Napromieniowani.pl
https://pbs.twimg.com/media/FMZpGFzXIAMt4OI?format=png&name=small

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?