- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
2
Ależ przepiękna imba w komentarzach. Natomiast rzeźba serio przypomina demona na pierwszy rzut oka
https://mobile.twitter.com/Danuta45599411/status/1496068831478956037
0
@Kusco15 Może to jakiś satanistyczny kościół pod przykrywką kościoła Jezusowego
5
@Kusco15 Nie trzeba patrzeć na rzeźby, wystarczy na fakty Historyczne a fakt jest jeden i niezaprzeczalny... KAŻDA religia Świata jest skąpana w krwi ludzi, niewinnych ludzi, a przoduje w tym odłam chrześcijański.
Każda religia podżega, mąci, straszy, pierze mózgi i podżega do nienawiści względem innej religii.
To po prostu fakty.
0
@Kusco15 Nie byłoby żadnego problemu, gdyby Kościół katolicki po prostu trzymał się przykazań Bożych, a one dla omawianego przypadku mówią: "Nie będziesz miał innych bogów obok mnie. Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią." Wj 20:3-4
1
@FC1899Barca Każda podżega do nienawiści względem innej religii, serio? Możesz podać przykład takiej nauki, bo w Biblii, która jest fundamentem prawdy i wiary chrześcijan znajdujemy wręcz przeciwne nauczanie: " Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego." (Mt 22:39), "A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują, abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych." (Mt 5:44-45), "Umiłowani, miłujmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga, i każdy, kto miłuje, z Boga się narodził i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością." (1J 4:7)
Takich przykładów jest wiele. Jezus nigdy nie nauczał o nienawiści do innych, ale o miłości wobec innych. To, że wiele złego zostało zrobione w imię religii, używając haniebnie imienia Chrystusa do tego, to nie znaczy, że taka jest nauka Boża, ale świadczy to o tym, że ludzie nie wypełniają przykazań Bożych, ale swoje własne pożądliwości i niecne pragnienia.
1
@FC1899Barca Ale Ty pie... Nie każdy kto wierzy w coś musi od razu iść z nożem czy czym tam na kogoś z innej wiary. To, że zdarzały się takie przypadki to nie znaczy, że każdy tak samo postępuje.
Jak ledwo wejdę na tą stronę to od razu mam ochotę z niej wyjść jak się czyta tu różne rzeczy...
0
@FC1899Barca Ty tak na serio?