La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

2

Najbardziej w ostatnich wydarzeniach na Ukrainie martwi mnie, oś wypowiedzi naszych polityków. Prócz tego, że Putin jest złym szaleńcem, głównie słyszymy sankcje. Oczywiście sankcje, ale takie prawdziwe i mocne sankcje są potrzebne, lecz mało w debacie publicznej jest nacisków na zbudowanie nowoczesnego i silnego systemu obrony państwa, za mało samodzielności w tym aspekcie. Za mało brania odpowiedzialności przez nasz rząd, szczególnie biorąc pod uwagę to, że jesteśmy liderem wschodniej flanki NATO. Uważam, że wiara w to, że zjednoczony zachód Putina na stałe ukróci jest głęboko mylna i może doprowadzić nas do dużych kłopotów w przyszłości.

0

@aleksandrowielki Bo oni się wszyscy boją ... :)
Muszą udawać groźnych i nieustępliwych ale dobrze wiedzą że Rosja ma wszystkie karty. Jeżeli "przesadzą" to Rosja zakręci kurek i cała Europa ma problem. To nawet nie problem to koniec świata ... Nie wiem jak wygląda dokładnie sytuacja z Chinami ale jeżeli Putin postanowi przerzucić dostawy gazu z Europy do Chin to mamy 3 wojnę w której to my będziemy agresorem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?