- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
W wypłaty za grudzień już jest liczony ten nowy ład czy dopiero od nowego roku?
2
@LionelM95 od nowego, chyba że dostajesz wypłatę z góry
0
@Rhaan xD bo coś mi się w przelewie nie zgadza
0
@LionelM95 Może przekroczyłeś 2 próg podatkowy, i od nadwyżki policzyli Ci 32% podatek.
0
@Rhaan no co ty:D ja z tych najbiedniejszych
1
@LionelM95 no teraz już masz naliczony,za grudzień jak dostajesz w styczniu to już nowy rok podatkowy
2
@liberos35 Nie, jeżeli dostajesz wypłatę za grudzień to obowiązuje Cię poprzedni rok podatkowy, ja według nowych zasad będę rozliczyony dopiero od lutego czyli za styczeń. Ale chyba wiem w czym problem. Jak ZUS został zapłacony w styczniu, to nie odlicza się go już od dochodu. Mi księgowa specjalnie kazała zapłacić zus który normalnie płacę do 10 następnego miesiąca, przed końcem roku żebym mógł go jeszcze odliczyć.
0
@Rhaan w tej firmie w której ja pracuję nie ma szans żeby coś takiego zrobili
0
@Rhaan nie pisz bzdur,dowiedz się najpierw u kogoś kompetentnego zanim komuś doradzasz,też tak myślałem bo za listopad mi zabrali dużo siana bo przekroczyłem prog,podzwonilem po kadrach i potwierdzili mi pracownicy że na 10 stycznia(wypłata za grudzień) będzie szła od nowa,i teraz najważniejsze,pasek dostałem w środę,wszystko jest od zera,czyli dostałem normalna wypłatę i na pasku przychod narastający jest aktualny do wypłaty.
0
@liberos35 Sprawdziłem dokładnie, faktycznie wypłata przyznana w styczniu podlega oskładkowaniu i zasadom z bieżącego już roku. Co jest chorę jeżeli uwzględnimy że wynagrodzenie minimalne obowiązuje za rok poprzedni ...
1
@Rhaan tak już nie wnikam bo nie rozumiem tego tematu,pisałem tylko że od 1.01 będzie miał od nowa co jednak na chłopski rozum powinno być tak jak myślałeś,ja zresztą tezXD