La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 732 Culés

konto usunięte

3

Tak szczerze to patrząc na Dembele i jego ciągłe problemy ze zdrowiem to powinien zmienić miejsce pracy. Wydaje mi się że jeżeli chce swoją karierę kontynuować na wysokim poziomie to musi odejść z Barcelony. Ten klub temu piłkarzowi głównie kojarzy się z urazami które eliminowały go z gry. Psychika u sportowca to podstawa funkcjonowania a jego psychika na pewno jest zmęczona tym klubem. Zresztą ten klub i kibice czują to samo. Wiadomo że Barca chce z nim przedłużyć umowę bo wtedy ma możliwość zarobku i być może to główny cel klubu. Druga strona też może tak uważać dlatego chce zarobić jak najwięcej dla piłkarza i dla siebie w tym konkretnym momencie. Naprawdę ja nie widzę żadnych powodów dla Dembele by dalej grać w Barcelonie. No chyba że z wdzięczności dla klubu ze tyle czeka na zdrowego Francuza. Tylko że ciężko w to wierzyć ze ktoś z jego strony tak podejdzie do sprawy.

8

@Janiama gosc chce hajsu i to jest jego motywacja

0

@amanter i prawdopodobnie taka jest też motywacja Barcelony, czyli przedłużyć by zarobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?