- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
1
Erling Haaland? To już przeżytek. Zobaczcie na Bradley'a Fink'a. Też gra w BVB, jest tego samego wzrostu co Norweg i też jest goleadorem. Taki sam ciemiężyciel co Erling tyle, że 3 lata młodszy.
https://www.transfermarkt.pl/bradley-fink/profil/spieler/539801
0
@Katalonbar Bardzo podobny typ napastnika, ale potencjał najwyżej na nowego Vlahovicia. Jeden z prowadzących szkółkę powiedział, że do tej pory nie spotkał w niej tak obunożnego zawodnika jak Fink. W styczniu ma mieć cały obóz przygotowawczy z pierwszym zespołem jak dobrze pamiętam, więc do końca roku można nawet spodziewać się jego debiutu. Za to jego kolega z napadu, Julian Rijkhoff ma talent na zupełnie innym poziomie i to nazwisko niejeden raz padnie.
1
@Khajio Nie ukrywam, że patrzyłem tylko na liczby pod kątem Finka'. Ciekawy czy będzie szykowany jako następca Haalanda po jego odejściu.
A Rijkhoff to jaki typ napastnika? Styl gry, poruszania do kogo najbardziej podobny?
0
@Katalonbar Przypomina stylem gry pod bramką rywali Lewandowskiego ze swojego początku w Dortmundzie. Obecnie gra tak samo jak on za plecami napastnika, ale jego gra z piłką, gra kombinacyjna czy szukanie okazji do gry wykracza poza ramy zwykłego napastnika czy wspomnianego w tamtym czasie Lewandowskiego. Przede wszystkim jest potwornie zwrotny (bo i niezbyt wysoki jest na standardy) i równie strasznie inteligentny. On wie po prostu co powinien robić czy w pomocy, czy na skrzydle. Widziałem kilka artykułów na jego temat i w każdym zgarnął maksymalną ocenę za potencjał, jeszcze za gry w Ajaxie. Drugi największy talent w u19 po Kamarze, który jeszcze chwila i dostanie zakaz gry w tej lidze, tak ją przerasta. Materiał na najlepszego defensywnego pomocnika świata.