La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

konto usunięte

0

Największa beka wczoraj była z Toto Wolffa. Ten człowiek wpływał na decyzje Masiego przez cały sezon (e-maile na Silverstone, i nie mówię że Horner tego nie robił). W ciągu ostatniego wyścigu z 4 razy darł się na niego, aby nie było SC i tak dalej, po czym uwaga, ten wystawia go na ostatnim okrążeniu ostatniego wyścigu, przez co Hamilton traci mistrzostwo, a Masi niszczy go stwierdzeniem że to wyścigi Formuły 1, i koniec gadania xDDDDD

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 ta, a później poleciał w balet i miał wywalone na to

konto usunięte

0

@DaPidejpi No i dlatego jeszcze większa beka z Torgera xD

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 No ale patrz on już wywalone cojones, poleciał w balet, pobawił się a ty na polskiej stronie kibiców barcy przezywasz to co robił Toto
Spokojnie to nie atak w twoja stronę, ale wrzuć na luuuuuz

konto usunięte

0

@DaPidejpi No widzisz, bo ja jestem zwykłym szarym człowiekiem.

1

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że Mercedes w sądzie apelacyjnym zniszczy sędziów i Masiego i to nie po to, żeby odebrać tytuł Maxowi, tylko żeby udowodnić, że dyrekcja wyścigu i FIA złamała swoje własne przepisy.

0

@DaPidejpi To samo można powiedzieć o wszystkich fanach Barcelony tutaj. Ludzie z klubu mają wszystko głęboko* w D, bo miliony na koncie się zgadzają.

konto usunięte

0

@Dzemix111 No racja. Chociaż ja się nauczyłem nie przezywać tak bardzo. Mecz na Anfield wyssał ze mnie to. Zdarzy się czasami, ale rzadko

0

@DaPidejpi Z drugiej strony człowiek też się trochę przyzwyczaił do porażek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?