- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
6
Wszystkie nasze blamaże w UCL w ostatnich 8 latach:
-Dwumecz przegrany 7:0 z Bayernem w 1/2 finału LM w sezonie 12/13
-4:0 z PSG w 1/8 LM w sezonie 16/17 i 3:0 z Juventusem w tym samym sezonie w 1/4 finału LM
-3:0 z Romą w 1/4 finału LM w sezonie 17/18
-4:0 z Liverpoolem w 1/2 finału LM w sezonie 18/19
-8:2 w JEDNYM MECZU z Bayernem Monachium w 1/4 finału LM w sezonie 19/20
-3:0 na Camp Nou z PSG w 1/8 finału LM w sezonie 20/21
-2x3:0 z Bayernem i 3:0 z Benfica, co skutkowało nie wyjsciem z grupy LM do fazy pucharowej tych rozgrywek w sezonie 21/22.
Boże kochany jak to wygląda. Sezon 12/13 jeszcze jakos można przebaczyć i zrozumieć, bo sporo problemów było wtedy z Tito, kontuzje, Fabs na 9 itp.
Żadna inna drużyna nie zbłaźnila się tyle razy w tak krótkim czasie i to jeszcze 6 SEZONOW Z RZEDU!
11/12, 13/14 i 15/16 odpadalismy kolejno w 1/2, 1/4 i 1/4, ale to głównie przez słaba skuteczność, albo tez błąd sędziowski bodajże w sezonie 15/16.
Co „najlepsze” przez te wszystkie lata w tych wszystkich meczach uczestniczyły twarze takie jak Pique, Busquets, czy Alba. Do czego ten klub został doprowadzony przez wygranie trypletu w sezonie 14/15. Wielka Barcelona wróci, tylko za ile lat? O to jest pytanie. Przykre, ale właśnie ostatnie sezony pokazują tez kto jest prawdziwym kibicem. La Rambla Familia zawsze będzie kox i zawsze będzie kibicowała temu klubowi!
1
@DaPidejpi Dejpi Chelsea remis...z Zenitem
1
@Encore wiem. Uj może jakiś ciekawy mecz będzie Chelsea vs Bayern czy cos
1
@DaPidejpi Barca jest frajerem na arenie międzynarodowej od dobrych kilku lat. Każdy sezon teraz nie obywa się bez kilku dobrych łomotów.
1
@DaPidejpi Ja chciałbym zauważyć jak różnych trenerów mieliśmy w tym czasie, a i tak dostawaliśmy w pape, natomiast la rambla przy problemach uważa, że zmiana trenera to NA BANK wszystko zmieni :P
1
@DaPidejpi w 20/21 było 1:4 z PSG na Camp Nou + można dorzucić 0:3 u siebie z Juve prowadzonym przez Pirlo.
1
@priest9999 faktycznie, mój błąd