La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

11

Czego nie rozumiemy w obecnej sytuacji Pandemiczno-Szczepionkowej i rozpoczynającej się segregacji sanitarnej???

" Zaszczepieni którzy są chronieni boją się tych niezaszczepionych, którzy nie są chronieni i się nie boją, bo ci chronieni to jednak mimo wszystko nie wiedzą czy są chronieni a niezaszczepieni zarażają mocno lecz tak samo jak zaszczepieni tylko niezaszczepieni przechodzą to inaczej niż zaszczepieni... Zaszczepieni jednak też mogą, mimo zaszczepienia, chwycić covid-19 i to wszystko wina tych niezaszczepionych ale też zaszczepionych bo to zależne od szczepu wirusa... Szczepienia mimo że miały chronić to jednak nie chronią i obojętnie czy niezaszczepiony czy zaszczepiony może wylądować na OIOM i przejść lekko lub ciężko. Tragicznie lub szczęśliwie. Zaszczepiony czy niezaszczepiony. "

Nie rozumiesz???
Nie rozumiem...
Jak to wszystko jasne jak słońce...

10

@FC1899Barca



To też jest ciekawe. :P

konto usunięte

0

@ranger3120 normalnie - wjechał "na" zaszczepionych...

0

@ranger3120 Najgorsze jest to że spirala prześladowań i stygmatyzacji oraz przymuszania dopiero zaczyna się rozciągać... ;/

Obawiam się że najgorsze, jeśli chodzi o segregację sanitarną, dopiero nadchodzi.

konto usunięte

0

@ranger3120 Omicron dostał wizę turystyczną :D

2

@Explode



Wiedza to potęga :D
Szkoda że nie każdy potrafi używać własnego mózgu i analizować tego co widzi, czyta, słucha.

1

@ranger3120 Pewnie z powietrzem przywiało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?