- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
1
Szczerze? Naprawdę byłbym ogromnym optymistą w starciu z Bayernem pod jednym warunkiem - Barcelona maksymalnie do 30 minuty wychodzi jako pierwsza na prowadzenie. Oczywiście jest to bliskie zeru, bo ogień rażenia tego zespołu to Fati, który nie zagra, ale ja chciałem tu zwrócić uwagę na to, że choć nie jest to może błyskotliwe i nad wyraz widoczne, Barcelona pod wodzą Xaviego dotychczas wygląda imponująco w obronie. Bramki z Villarrealem i dzisiaj z Betisem to dwa głupie błędy, odpowiednio źle rozegrany rzut z autu i brak ludzi z tyłu, bo był rzut rożny. Barcelona też nie pozwala na wiele strzałów w światło bramki, co cieszy.
Chciałbym zobaczyć Barcelonę Xaviego, która nie musi gonić wyniku, która po pierwszej połowie wygrywa.
0
@udarpawarotam Z drugiej strony przeciwnicy marnowali też kilka setek np. Seferovic, czy zawodnicy Espanyolu(poprzeczka+ słupek). Na pewno gramy w obronie teraz solidnie, ale co mecz przeciwnik stwarza sobie kilka okazji i nie nazwał bym tego imponującą obroną.
1
@udarpawarotam to dość utopijna wizja. Nie mam żadnych oczekiwań w starciu z Bawarczykami, może się powtórzyć wynik z pierwszego meczu w grupie i odda to miejsce w jakim się obie drużyny znajdują.
W tej chwili ważniejsze jest ratowanie sytuacji w lidze, liga mistrzów uciekła w meczu przeciw benfice, niestety.
0
@priest9999 ta setka Seferovicia to było pokłosie tego, że były ostatnie sekundy meczu, a trzeba było wcisnąć, więc ciężko to do końca nazwać błędem, bo był wóz albo przewóz. Natomiast z Espanyolem to trochę kulało, ale wciąż twierdzę, że w porównaniu z marazmem ostatnich kilku(nastu) miesięcy, w obronie jest progres i to ogromny.