- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
4
Też macie doła w urodziny? Człowiek chciałby w tym dniu znów mieć te kilkanaście lat. A tu niedługo 4 z przodu :(
Chociaż Mac mi dzisiaj robi prezent i wprowadza Drwala.
0
@Bobo25 czym się zajmujesz w swoim życiu :D?
2
@Piorun tym co wszyscy, przeżyciem od pierwszego do pierwszego.
0
@Bobo25 Na mnie działa to motywująco bo teraz zaczynam nadrabiać wszystko czego nie zrobiłem wcześniej i w sumie wychodzą z tego same dobre rzeczy ;)
1
@MesQueUnClub_87 Zazdroszczę. Jakoś nie mam już chyba takich ambicji w sobie.
0
@Bobo25 jakoś mnie moje urodziny nie obchodzą, serio dla mnie dzień jak każdy inny. No ale prezenty z chęcią przygarniam jak coś.
1
@Bobo25 Po prostu widzę jak leci rok za rokiem i boję się, że za chwilę będę stary, a nic w tym życiu nie zrobię, nic po sobie nie zostawię. Nie mogę do tego dopuścić.
1
@MesQueUnClub_87 Ja mam córkę i dla niej wszystko poświęcam. Wiem że zostanie prezydentem świata, więc coś po sobie zostawiam ;)
@Jakchcesz Dla mnie podbnie, jedynie tyle że uzmysławiam sobie że człowiek staje się coraz starszy, zamiast młodszy :(
A nawet prezenty już jakoś tak mniej cieszą.
0
@MesQueUnClub_87 i co takiego działasz tak z ciekawości :D?
1
@Piorun Zacząłem robić to co zawsze chciałem czyli uczę się produkcji muzycznej i chcę robić swoją muzykę. Przez 15 lat słyszę ciągle od znajomych, że powinienem się tym zająć na poważnie, a do tej pory robiłem tylko coś pod tzw "poduszkę" dla siebie, więc myślę, że najwyższy czas zaangażować się w to na 100% i wyjść z tym trochę szerzej.
1
@Bobo25 o Pan strzelec, zdrówko brachu też mam dzisiaj urodziny :) najlepszego :D
0
@Muszynianka Dzięki i wzajemnie.