- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 685 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 685 Culés
1
Ładna sraczka na Tuska xD to śmieszne, że go złapali, ale prawda jest taka, że w Warszawie jest mnostwo takich ograniczeń, które są debilnie niskie. Np. Trzypasmówka, między stronami drogi bariera, po bokach ekrany, do tego zjeżdża się chwilę wcześniej z górki i jeb, 50kmh.a za ekranami czekają mendy. Jadąc samochodem tej klasy tej prędkości nawet się nie odczuwa. Mnie w tym miejscu o którym mówię złapali na 127kmh i nie czuję, żebym sprawiał komukolwiek jakiekolwiek zagrożenie, warunki pogodowe były świetne, stan techniczny samochodu zajebisty (bo nie mój). Tuseczka nie bronię, ale jak dla mnie wiele ograniczeń jest absurdalnych i zrobionych pod policjantów żeby do kieszonek im wpadało
3
@MiriamPijanicz Ale chłop wziął karę na klatę i nie ucieka od odpowiedzialności jak niektórzy z rządu, którzy jeszcze obwiniają innych.
2
@norbi77 Normalnie na medal zasłużył.
0
@norbi77 ja osobiście jego wolę, niż obecną paczkę, ale to smutne, że mamy taki wybór. Głosowałbym na kogoś innego chętnie, ale nie ma nikogo, kto może z Pisem walczyć, to jest najgorsze.
1
@maroon A ktoś go chwali za to, że przekroczył prędkość? Nie.
Ale w porównaniu do innych polityków miał jaj i nie kombinował, tylko przyjął kare normalnie i bezproblemowo.
0
@norbi77 Ale co miał kombinować? Skoro nie ma immunitetu to co mógł zrobić? Dać łapówkę? Normalne zachowanie i tyle. Nie widzę tu czegoś co zasługiwałoby na jakąś szczególną pochwałę. Zresztą co mnie ta cała sprawa obchodzi? Masa ludzi rocznie traci za to prawko i tyle. Kara dotkliwa ale na pewno wpływa na delikwenta i potem powinien się pilnować. Nie widzę powodu aby polityk miałby być za to dodatkowo piętnowany.