- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
2
Nic mi tak z rana dobrze nie wchodzi jak szczypiorkowa jajecznica ze świeżym pieczywkiem i mleczną kawą. Jest energia!
4
@MesQueUnClub_87 Jaja i szczypiorek to doskonała kompozycja. Ja lubię też ten zestaw na kanapkach z majonezem
4
@MesQueUnClub_87 poproszę
1
@juliacicha Gdyby tylko się dało przesłać jedną porcję w formie elektronicznej ;)
0
@MesQueUnClub_87 Ale potem dwójeczka będzie...
1
@Comentateiro Jaja i majonez też są dla siebie stworzone, w końcu majonez jest z jajek.
1
@TheNekro94 Gdyby tylko dało się przesłać jedną porcję w formie... a nie czekaj, to już było :D
0
@MesQueUnClub_87 ehhh, nie ma to jak czytać o żarciu i naoglądać się go będąc w trakcie postu... do soboty jakoś dotrwam :D
1
@ranger3120 Szabat masz? ;P
0
@ranger3120 A ten post to z jakiej okazji?
0
@MesQueUnClub_87 Może od poniedziałku do piątku się odchudza, a w sobote wpieprza ile wlezie - a potem się dziwi że waga stoi...
1
@TheNekro94 Heh no tak może być, tak zwana dieta cud, którą stosują moje koleżanki z pracy. Na śniadanie wchodzą z małym pudełeczkiem sałatki, a na biurku przed kompem dwie Cole i bułka słodka ^^
1
@TheNekro94 testuje, niby po 72h się restartuje układ odpornościowy, poza tym sprawdzam swoją siłę woli :P
https://biohaker.pl/2020/10/19/oto-co-sie-dzieje-z-cialem-w-trakcie-72h-postu/
https://biohaker.pl/2018/09/01/3-dni-bez-jedzenia-calkowicie-restartuje-uklad-immunologiczny/
2
@ranger3120 Nie wytrzymałbym chyba... Powodzenia i daj znać o efektach! :D