- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 726 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 726 Culés
6
Ogarnąłem sobie Forzę Horizon 5 w Game Passie i wczoraj trochę potestowałem. Ofc pod względem gameplayu to opus magnum gier wyścigowych. Jednakże mimo, że gra wygląda bardzo ładnie, to spodziewałem się chyba czegoś nieco lepszego (wszystko na ultra + 1440p z MSAA x8). Czasami drzewa w skalowaniu wyglądają jak makieta 2D i czasami brakuje mi jakichś większych efektów "brudu" na samochodzie, pyłu, błota etc. Nie można się za to przyczepić do wymodelowanych aut, bo to jest na najwyższym poziomie i zrobione wręcz wybitnie, podobnie niektóre lokacje i fantastyczne oświetlenie, które bardzo dużo daje do ogólnego wizualnego odczucia.
Mimo to jak sobie porównam z Red Dead Redemption 2 to znów: RDR2 gra w innej lidze pod wieloma względami. Zasięg rysowania, ilość detali, jakość ogólnych modeli, jakość ogólnych tekstur... wszystko jest na zdecydowaną korzyść 2 letniego RDR2.
@Jakchcesz @clyde @masq @Shroud @marcin62 @eydeem @koksik2700 @Fenyx
0
@macio_944 Pod względem grafiki ciężko pobić już 7-letniego DriveClub.
1
@macio_944 nigdy nie grałem w RDR2. Mógłbym Cię prosić żebyś w wolnej chwili sprawdził czy na YT nie ma legitnego filmiku streszczajacego fabuły 1 części? Bo chciałbym zacząć od razu od dwojki, a z 2 strony nie chcialbym podczas jego szukania natknąć się na spoilery z dwójki, a wiadomo jak yt lubi spoilerowac
1
@masq Jasne, w wolnej chwili poszukam
1
@macio_944 Paradoksem RDR 2 jest to że gra nie ma 2 lat tylko jest obecnie 2 lata przed konkurencją, jak nie lepiej :D A co do Forzy, trzyma Ci 60 fps? bo MSAA wpieprza zasoby jak chore.
1
@Jakchcesz Właśnie o dziwo trzyma średnio ok. 70 klatek na RTX 2070 Super i Ryzen 3700x
0
@macio_944 ja tam graficznie nie widzę różnicy w porównaniu do poprzedniego horizona, co nie zmienia faktu, że bawię się cudownie.
0
@macio_944 A pinionszki na RTXa skąd? Nakrad somsiad pewnie.
A tak serio to nie przepadam za tymi popularnymi ścigałkami pokroju Forzy czy coś bo im producenci zakazują robić modele zniszczenia (kurła wtf) i te auta się nie niszczą wizualnie i psuje to całą imersje. W takim Dirt Rally czujesz i widzisz że przyjeb* w drzewo, straciłeś opone i się zastanawiasz czy dojedziesz do mety na feldze czy Ci zaraz odpadnie. W starszych Dirtach też to było, w dawnej TOCA Race Driver oraz Gridach było podobnie.
1
@masq nie rób tego :) rdr2 dzieje się przed rdr1 ograj sobie najpierw część drugą. Polecam z całego serduszka obie części bo genialne :) a jak chcesz koniecznie ten zarys historii z jedynki to polecam stary filmik na kanale arhn.eu