- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
4
Czy był Koeman, czy jest Barjuan, czy będzie Xavi, to i tak wiele się nie zmieni, jeśli nie będą dostępni kontuzjowani zawodnicy. Taka jest niestety prawda, że Ci którzy dają jakiekolwiek nadzieje, są po prostu obecnie niedostępni. Nie zmieni się nic - i nie chcę tu być złym wieszczem, tylko zwyczajnie podchodzę do tego na spokojnie. Nasz sztab medyczny, czy tam od przygotowania fizycznego jest fatalny i pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić to całkowicie go wymienić, co oczywiście nie będzie proste, bo siana jak nie było, tak nie ma. Umówmy się: był Aguero - coś tam się działo, był na 30min Dembele - również coś rozbudził w nas, był Fati - no wspaniale, ale gdzie oni są teraz? Kontuzjowani i to niestety, nie pierwszy i nie ostatni raz w tym sezonie. Wniosek jest prosty. Barca może się przebudzić, Barca może odzyskać dawny wzór piłkarski, ale do tego potrzebni są piłkarze z umiejętnościami, a ci, w naszej nieszczęsnej Barcelonie są wiecznie kontuzjowani, a jak wracają, to tylko po to, by na następnym treningu znowu złapać uraz :(
Nie oczekujcie od Xaviego, że mentalnie ich podniesie, bo nawet jeżeli, to nie tylko w tym aspekcie jesteśmy nisko. Żeby drużyna poczuła się silna, musi wierzyć w swoje umiejętności, musi wierzyć, że pokona każdego, ale tu znów rozbijamy się o pewien niezbędnik, jakim w każdej drużynie jest zdrowy i wyszkolony zawodnik. Bez tego nie będzie wyników.