- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
8
Tak się zastanawiam, czy bardziej nawiedzony ten reporter czy minister... Albo obaj jednocześnie przekręceni totalnie???...
1
@FC1899Barca I słusznie. Trzeba było się szczepić a nie teraz narzekać
2
@FC1899Barca mam wrażenie, że mimo wszystko medialna prostytutka zwana mylnie redaktorem. Czasami oglądam różne konferencje i zawsze media pytają: kiedy nowe obostrzenia, a co z paszportami itp
3
@jeyx77x Jest prawo wyboru gościu. Chcesz to się szczep.
4
@Barca1992 W tym wywiadzie Niedzielski wyszedł nawet na w miare normalnego, redaktor skradł show xD
1
@FC1899Barca Ten redaktor jest nieźle odklejony jak na to że nie lubię tego Niedzielskiego to tu jest mądrzejszy od zadającego mu pytania.
1
@FC1899Barca Jakimś cudem Niedzielski wypadł lepiej niż ten dziennikarzyna marny.
0
@Kwiatek67 on nic nie mówi że nie masz się zaszczepić.Tylko jak rozumiem jego przekaz nie zaszczepiłeś dokonałeś takiego wyboru to tak masz.Jego sugestia trzeba było się zaszczepić.Nie bujałbyś się z tym.
0
@Kwiatek67 ale on nie podważa prawa wyboru.Dalej masz prawo wyboru.Tylko jakieś konsekwencje zapewne braku szczepień są.Wybór jest po twojej stronie.On pewnie jest zaszczepiony skoro tak piszę.
0
@Borneo takie konsekwencję że cię nigdzie nie wpuszczą, zajebiście
0
@lucas/catalan no, ale masz wybór;)
0
@Borneo to się nazywa segregacja sanitarna
0
@lucas/catalan wolny wybór jest wolnym wyorem w życiu też masz wolny wybór i konsekwencje tych wyborów bywają bolesne.Źle sobie dobierzesz drugą połówkę będzie bolało......itp.Dlaczego to miałoby być idealne.Życie takie nie jest.
0
@Borneo teraz to dałeś porównanie xd
0
@lucas/catalan no nie po prostu dziwię się że chcę wam się z tym tak bujać. Testy kosztują To niejst miłe jak ktoś ci grzebie w gardle czy w nosie traci się czas. W różnych krajach te obostrzenia są różne.Nie ma stabilizacji i gwarancji że czegoś ci nie wprowadzą.Każdy wyjazd to W szpitalu głównie leżą na covid niezaszczepieni.To Ruletka czy się tam znajdziesz a mutację mutują pp to aby oszukać układ inmunologiczny który w różnym momencie jest różny.Musicie martwić się obostrzeniami itp.Straszne z tym pieprzenie przyznam.Iczywiście mogę dalej sobie żartować i mówić no mamy segregacje śmieci, ludzi do klubów, segregzcje papierów, to może być i sanitararna.No przecież niecmożna kej dyskryminować no ma prawo;)jak każda inna segragacja;)
No a tak na poważnie że chcę wam się z tym bujać zamiast się zaszczepić i mieć spokój to się pp ludzku dziwię.Tak bez żadnej złośliwości.