- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 614 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 614 Culés
10
Jak to było? Odejście Messiego otworzy oba skrzydła?
3
@Rewolucja123 dobra teraz będzie lepiej l4 wróciło na prawe skrzydło
7
@Rewolucja123 na razie to gramy bez skrzydłowych ;) wróci Fati i Dembele to będziemy mogli odpowiedzieć na to pytanie ;)
4
@Rewolucja123 chyba skrzydła szpitalne dla Dembele
3
@kaamil1910 Demir mógł grać, Dest, Gavi nawet.
4
@Rewolucja123 Nie mamy żadnego klasowego prawego skrzydłowego, wiec ciezko coś w tym momencie jeszcze oceniać.
Faktem jest, ze Messi nie był skrzydłowym, w pełnym rozumieniu tego słowa i częściej był w srodku niż na prawej stronie.
1
@Khardan Messi robił zawsze tam korytarz dla bocznego obrońcy i pomocnika na prawej a to, że mieliśmy np takiego Semedo, który miał tunel dla siebie i nie wykorzystywał tego to inna sprawa.
0
@Rewolucja123 Notabene - nie jestem pewien, ale czy przypadkiem prawa strona nie była najsłabsza również w ubiegłych latach? Kojarzą mi się wykresy, które pokazywali ewidentnie częstsze prowadzenie akcji lewym skrzydłem.
4
@Rewolucja123 po odejściu Messiego gra miała się rozłożyć na całą drużynę. I faktycznie, teraz cała drużyna gra piach XD
1
@Coutinho007 Messi chyba bardziej jednak schodził do środka, przed pole karne, na klepkę z Pedrim czy tez Albą. Nie było to typowe robienie korytarza jak często robimy na lewym skrzydle, ze zawodnik przytrzymuje piłkę, jednocześnie biorąc na siebie obrońcę i zagrywając do wbiegającego Alby.
1
@Rewolucja123 Mats i Neto też mogli ;) to nie są skrzydłowi.
1
@Khardan Racja ale korytarz tam też robił przez taki zabieg, Alves to pięknie umiał wykorzystywać, każdy następny PO po Danim się gubił, Semedo pamiętam, że np wyłączało prąd im bliżej bramki rywala i wolał prawie zawsze obrócić się z piłką i podać do tyłu niż zaryzykować, Dest ryzykuje ale często wrzuca na pałe, Roberto za to grając na PO jeszcze jakoś tam dawał radę ale to było kiedy był w formie.