- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
7
Gorzej, jak przyjdzie Xavi i tylko potwierdzi, że Koeman miał rację, że nie ma kim grać i że Puć to się na tiktoka nadaje najwyżej.
5
@PatrychoO Enrique pokazuje, że jest kim grać, bo nasi w kadrze wyglądają dużo lepiej. Z innymi piłkarzami będzie podobnie.
1
@PatrychoO @DonMatteo901 Akurat z Puigiem , Koeman miał rację. On się po prostu nie nadaję...
1
@DonMatteo901 ale co pokazuje Enrique? No super, że w kadrze niektórzy piłkarze wyglądają lepiej.
Szkoda tylko, że nie bierzesz pod uwagę kilku drobnych szczegółów. Piłka reprezentacyjna stoi na znacznie niższym poziomie taktycznym? Oj drobiazg. Super, że Sergio świetne wygląda obok Koke i Marcosa Llorente. Problem w tym, że obok w klubie nie ma żadnego z tych pracowitych pomocników a Frenkiego de Jonga. Holender wygląda super w kadrze? No prawda, ma obok pomocników którzy go za to ubezpieczają. W Barcelonie nie ma obecnie żadnego piłkarza o profilu Wijnalduma czy Klaasena. Więc jakie to ma znaczenie?
U nas o miejsce w ataku rywalizuje Luuk de Jong, Sergino Dest i Yusuf Demir? Oj szczegół.
Być może indywidualnie poszczególni piłkarze jeszcze coś w sobie mają. Drobny problem jest taki, że tu kompletnie nie ma piłkarzy którzy by pasowali do siebie profilem a to PODSTAWA.
Griezmann w reprezentacji był zawsze fenomenalny ale jakoś nie pamiętam żeby był tutaj broniony takimi argumentami. Raczej większość była zachwycona wyrzuceniem go z kadry i pozostawieniem ogromnej dziury w ataku