- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
0
Ważny temat.
Jak myślicie który z zawodników jest najbardziej przehypowany?
Pedri młody bez asysty, najmlodszy strzelec samobuja na Me.
Ansu wiecznie polamany, nowa 10 spuścizna po Leo
Sam Messi jako pilkarz kosmita a wyrzucony z Barcy przez laporte jak śmieć
Garcia którego guardiola nie chciał.
Gavi chłop co zagrał może 3 mecze w barcy
A może Mats. Bramkarz który jest znany tylko z występów w Barcy, dobry ale bez przesady
A może neymara który poszedł za $
2
@barca87f De Jong. Sporo błędów popełnia, często te same (braki powrotów, odpuszczanie krycia), nie rozgrywa tak, jak powinno się oczekiwać (rozciąganie gry, podania między liniami, przyspieszające, czy progresywne).
1
@barca87f Akurat ten samobój Pedriego to na wyrost.
0
@barca87f Mats i Garcia, choć nie odbieram temu pierwszemu, że swego czasu był bardzo dobry, ale to było dawno temu... Dziękuję za uwagę
0
@barca87f Messi przehypowany xD
0
@Rewolucja123 akurat jego lubię, ale fakt może też tutaj balonik napompowany
0
@Jakchcesz co do Messiego nie ma
M wątpliwości. Naepszy. Tu raczej piłem do tego jak wstrętne postąpił laporta
0
@Jakchcesz On nie napisał że Messi jest przehypowany tylko że laporta go potraktował jak śmiecia
1
@Adi123456789 @barca87f No to nie wiem jak inaczej to odebrać
"Jak myślicie który z zawodników jest najbardziej przehypowany?"
...
Sam Messi jako pilkarz kosmita a wyrzucony z Barcy przez laporte jak śmieć"
Pytanie zadane w taki sposób że wychodzi na to czy pyta czy Messi jest przehypowany.
0
@Jakchcesz Ale on najpierw napisał coś o ansu (pytanie skierowane do ansu) a potem coś o Messim. Ja to zrozumiałem tak że on uważa że ansu jest przehypowany a nie Leo
0
@Jakchcesz szczerze samo pytanie o Messiego z mojej strony było schizofreniczne. W zasadzie to Laporta go bardzo nisko ocenił, i na podstawie jego oceny reszta przecenia wartość Leo. Ja nadal nie mogę się pogodzić z tym nie taktem. Stąd ta dziwna konstrukcja