- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 508 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 508 Culés
1
Nie myśle o aspektach sportowych Ansu bo pokazał że jest mega kotem o zupełnie innym profilu gry niż się przyjęło w Barcelonie. Chłopak ma na sobie ogromna pesje, jeśli wytrzyma głowa to mamy zawodnika który może zmienić obraz gry Barcelony. Nasza beznadziejna karda w tym momencie ma potencjał, za sprawa jego, do tego należy pamiętać że Coutinho również potrafi grać w piłkę. Mam nadzieję że zmienimy nieco taktykę a Luuk De Jong zasiądzie na ławce, bo póki co to w Barcelonie tam jest jego miejsce
0
@!34RC3!_0N4 zupełnie innym profilu? Zawsze mieliśmy takich przebojowych skrzydłowych bo w systemie 4-3-3 są konieczni. Odstawić Luuka De Jonga i kto ma teraz grać? Narazie raptem młody talent Demir, którego aktualna gra zweryfikowała eskpertow wieszczących z miejsca wielkie wzmocnienie po kilku meczach w presezonie? Który z każdym takim gorszym meczem będzie miał co raz bardziej obciążana głowę? Ansu który wraca po roku do gry w piłkę i narazie nie ma mowy o jakimś pełnym spotkaniu, a jego dyspozycja na początku raczej nie będzie powalać? Czy Coutinho który tez dopiero łapie rytm po bardzo długim okresie powrotu po kontuzji? Rozejrzyj się! Wyboru wielkiego nie ma i nawet przy zmianie formacji raczej Luuk będzie musiał zagrać narazie.
0
Patrząc na grę Luuka to wolę Demira i kulawego Coutinho, chłop porusza się z prędkością PKP, ostatnio dostał piłkę na nos na 5 metrze a i tak nic z tego nie wyszło. Naprawdę uważasz że warto marnować czas dla człowieka którego Martin nakrywa czapką? Moja wypowiedź nie odnosiła się do następnego meczu a niedalekiej przyszłości w której obaj Panowie będą już w optymalnej dyspozycji.