La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

4

0

@Joe_Pesci Fińscy naukowcy skupili się na analizie zanieczyszczeń powstających w Elektrowni Turów.

Według szacunków w 2017 roku z powodu emitowanych przez nią zanieczyszczeń zmarło blisko 120 osób. Co równie niepokojące, truje ona nie tylko mieszkańców naszego kraju, ale także Niemców oraz Czechów - czytamy na łamach o2.pl.

Naukowcy ponadto odnotowali, że w ciągu roku 2100 ataków astmy i 60 przypadków zapaleń płuc było powiązanych bezpośrednio z emitowanymi przez elektrownię zanieczyszczeniami. 110 osób w związku z chorobami trafiło do szpitala

5

@Borneo problemem nie jest elektrownia tylko kopalnia, co za głupoty, wiesz o co w ogóle ta afera? o wody gruntowe w Czechach i Niemczech, jest tu mowa o ELEKTROWNI!! a nie KOPALNI!
od 2020 jest zmodernizowany cały blok i wybudowany nowy w Elektrowni Turów

0

@Joe_Pesci ja tylko pokazuje że to gówno trzeba wyłączyć i zastąpić atomem plus oze.A to że to nie jest zrobione to wina rządzących.A elektrownia jest problemem dla nas.

3

@Borneo problemem są tacy jak Ty

0

@Joe_Pesci poza tym ten wykres mówi o obecności a nie jaki ma wpływ na konkretne miejscowości pod kontem wody w tych konkretnych kopalniach.to manipulacja.

0

@Joe_Pesci nie powinien być atom i oze.a tu rząd odstawia grubą lipę.

2

@Borneo tylko, że mieszkańcy Czech nie skarżą się na brak wód gruntowych, jest to wymysł Czeskiego polityka, który robi pod górkę

0

@Joe_Pesci Jacy mieszkańcy? Jestem ciekaw o kogo Ci chodzi. Poza tym problemy się zaczęły jak przyznano tej kopalni dodatkowe hektary ziemii na rozbudowę wykopaliska.

0

@fcbarcafan19 Mieszkańcy Hradka i Frydlantu

0

@fcbarcafan19 przecież te hektary były przyznawane od 2009 roku

1

@Joe_Pesci widziałem program z mieszkańcami w czechach gdzie narzekali.Pis powinien się dogadać tylko pis jest skłócony ze wszystkimi
Nie widzi problemu u siebie

0

@Joe_Pesci No to jeśli walka jest o wody gruntowe to daj mapkę tych wód bo twoja mapka nic nie mówi i to rzeczywiści może być tak że to Turów robi największe szkody.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?