- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
3
Łukasz dzisiaj TOP :)
0
@adi7adi8 Dziś ma zdecydowanie łatwiej bo gra z Łomaczem, ciekawe czy potrafiłby to powtórzyć grająć z Fabianem.
1
@priest9999 myślę że nie bo fabian katowałby Kubiaka i Leona do oporu. Łukasz też ma łatwiej bo lomacz gra dużo środkiem przez co blok nie zdąża do skrzydeł
0
@Xxxbarca4ever Chodziło o zgranie, grają razem w 2 szóstce na treningach, ma to wpływ na grę. Dodatkowo moim zdaniem styl gry Łomacza jest bardziej podobny do Toniuttiego, który gra sporo środkiem i generalnie szybciej do skrzydeł, przez co często ma pojedynczy blok. Fabian stara się dobrze i dokładnie dociągnąć do skrzydeł, ale tempo jest gorsze+ środkowi są gorzej gubieni.
0
@priest9999 to też fakt lomacz gra szybciej być mzoe styl przypomina toniuttiego
0
@Xxxbarca4ever Myślę że Drzyzga idealnie pasuje do Kurka, który bazuje na zasięgu oraz sile ataku i nawet jak będzie stabilny blok to zazwyczaj sobie radzi. Kaczmarek czy też np. Śliwka to gracze dla których tempo ataku ważniejsze niż np. delikatna niedokładność wystawy lepiej pasują do Łomacza. Mam cały czas żal za ten ćwierćfinał IO, że gdy już postawił na Śliwkę to niezdecydował się na Łomacza(zwłaszcza że gra środkowych też wtedy krwawiła). Jak dziś widzę Kaczmarka z Łomaczem to mi obrazki wracają.
0
@priest9999 ja właśnie też bardzo chciałem żeby się pojawił lomacz z Francja bo mógłby odmienić mecz. A co do drzyzgi to fakt tylko gra fajnie wysoko z kurkiem a do Leona do przodu robi jakieś bezsensowne przyspieszenie piłki całkiem nie pod tego zawodnika