- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1004 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1004 Culés
4
City, Barcelona, Lipsk, Milan
1
@DonAndrzejos Wychodzimy z drugiego.
0
@DonAndrzejos Kopenhaga, Ryjkiawik, Wiedeń, Moskwa.
3
@Yosemite Mam duże wątpliwości.
3
@MesQueUnClub96 Zgadzam się. City jest do pyknięcia i wtedy z pierwszego.
0
@Khajio Nie to miałem na myśli. :P
1
@MesQueUnClub96 @Khajio Nie no, ale tak na poważnie, serio uważacie, że Barca nie wyszłaby z tej grupy? Mnie Lipsk na arenie międzynarodowej nie przekonuje, a tym bardziej Milan, który wraca po kilku latach do Champions League i jest zagadką.
0
@Yosemite Ja myślę że byśmy nie wyszli. Ale to tylko prywatna opinia.
0
@Yosemite Szczerze? Awansować pewnie by awansowali, ale majątku bym na to nie postawił. Ta drużyna zanotowała wiele wpadek w ostatnich latach, gdzie zaraz obok masz giganta niemalże bez wad, byłego półfinalistę LM z trenerem preferującym najgorszy styl do gry dla Barcelony i Milan, który ma zawodników do zrobienia w tych 6 spotkaniach minimum jednej niespodzianki. Barcelona by raczej awansowała, ale inny scenariusz nie byłby światową sensacją, bo przesłanki ku temu jakieś są.
0
@Yosemite W ostatnich latach Lipsk zrobił mega postępy. 1/2 LM w 2020, 1/8LM w 2021 gdzie w grupie potrafili wygrać z PSG/MU u siebie i te MU wyrzucil z LM. To wygląda lepiej niż ostatnie 2 lata Barcy w LM. Jednocześnie obecny Lipsk jest słabszy niż w ostatnich latach przez brak m.in. Nagelsmanna, Upamecano, Konate itd. więc raczej dawałbym 70:30 na korzyść Barcelony, rok temu byłoby to bardziej 55:45.