- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1290 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1290 Culés
12
No tu 100% racji.
5
@DonMatteo901 Pan Ziemkiewicz był pracownikiem w TVP po tym jak władze objął tam Kurski, więc jest dla mnie w tym aspekcie mało wiarygodny..
11
@DonMatteo901 wyobraźcie sobie jaka by byla reakcja jakby narodowcy albo środowiska prawicowe zrobiły takie coś biedroniowi. Kuźwa wycie by było tydzień i jeszcze by fama poszła za granice. Komisja Europejska pewnie by była zaniepokojona...
2
@DonMatteo901 Każdy wie, że tvn to gówno, tak samo jak tvp, jak ktoś wywyższa jedno nad drugim świadczy o jego oderwaniu i typowej mentalności Kalego. Natomiast jeśli istnieje chamska prorządowa propaganda, fajnie jakby też istniała antyrządowa propaganda, przynajmniej jakaś równowaga w naturze.
2
@DonMatteo901 Ten pan nie zna znaczenia słowa propaganda.
8
@DonMatteo901 Ty to masz autorytety. Facet widzi, że popchnęli Sośnierza, a nie widzi od 6 lat dewastacji państwa na wielu poziomach - jest klakierem rządu bezprawia.
Poza tym w opisie ataku na TVN nie ma żadnej propagandy. Nie przyznawanie koncesji, z czasem wprowadzenia ustawy i celowaniem jej w konkretną stację jest oczywiste.
Popchnięcie Sośnierza, choć naganne, nie jest w przybliżeniu tak istotne wobec ataku na pluralizm mediów. Poza tym zostało wspomniane w audycji.
Ziemkiewicz jako populista i lizus rządowy musi odwracać uwagę od spraw istotnych.
Zadziwiają mnie tacy ludzie jak Ty.
0
@Comentateiro Nie jest to mój autorytet. W tym temacie się z nim zgadzam i wypowiadam się teraz na ten temat. Ja nie blokował bym prywatnych stacji. Ja tylko je oceniam i twierdzę, że są równie słabe co publiczne.
0
@DonMatteo901 Możesz tak ocenić, ale ściek publiczny (rządowy) zrównywać z poziomem jakichkolwiek mediów prywatnych to kolejny level abstrakcji, mi nie znany.