- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
0
Jak tam potężna Legia? Klub Wojskowych, duma Polski? Największy budżet w lidze, podniecanie się na każdym kroku przez media? Gdzie ta LM?
1
@Kielakowy jeszcze tylko Slavia i liga konferencji:D
1
@Kielakowy takie pionki i LM. Wybierz jedno
0
@Kielakowy Może za rok się uda :)
0
@Kielakowy oglądałeś mecz mordo? Wcale tak źle się nie pokazali na tle Dinama. Gdyby tylko Legia miała solidnego napastnika to różnie mogło by być.
0
@Mareeek2050
I co z tego, skoro znowu można zaśpiewać: Mam tako samo jak Tyy, Ligę Mistrzów w TVVV...
0
@Kielakowy Dinamo budżet 60 mln euro.
Legia 20 mln euro.
0
@Kielakowy Masz problemy emocjonalne? kluby reprezentują nasz kraj, grają na równi z zespołem którego wartość jest 5x mocniejsza, 9 graczy grało na ME. Gdyby nie te kluby które nas reprezentują nie było by 4 miejsc pucharowych które mają polskie drużyny.
0
@Kielakowy Co za zawiść xd Zamiast kibicować, żeby jakaś polska ekipa dostała się LM i nabijała nam punkty to nieee. Nasza liga zmierza w dół europejskich rozgrywek i w sumie patrząc na ten kwas to na to zasługuje :P
0
@CZaras
Żaden argument. Legia jedyne co daje to swojemu budżetowi, który i tak przewala na nieudane transfery. Punkty można sobie wsadzić głęboko gdzieś dopóki nie będzie szkolenia w Polsce.
0
@Kielakowy Ale zdajesz sobie sprawę, że to jest samonakręcająca się maszyna? Są punkty -> jest łatwiejsze dojście do pucharów -> częstsza obecność polskich drużyn w pucharach europejskich -> więcej pieniędzy dla polskich klubów -> jak się ma dużo kasy można więcej przeznaczyć na szkolenie. Co więcej nawet taki ekstraklapowy laik jak ja wie, że Legia poświęciła w ostatnich latach kupe kasy na budowę ośrodka szkoleniowego dla młodych, także te tezy o tym, że tylko na nieudane transfery to super :P Pominąwszy, że Legia ostatnimi laty sprowadziła najlepszych zawodników do tej ligi, wystarczy wspomnieć Nikolica czy Odjidje Ofoe. Także widzę, że kolega tu mocno zaślepiony nienawiścią do stołecznego klubu.
0
@Kielakowy widzę, że nie potrafisz docenić klasy rywala. Tym bardziej takiego jakim jest Dinamo Zagrzeb klub który co sezon gra w europejskich pucharach. Pewnie jesteś kibicem innej polskiej drużyny i po prostu ciśniesz bekę.
0
@Kielakowy nieudane transfery... wyczuwam analogię z takim jednym hiszpańskim. ;D