- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
0
Przy dobrych wiatrach może jakiś szejker nas wykupi :D
2
@Krzychuuuu14 Oby nie.
0
@Kgorecki2500 Dlaczego nie?
1
@Kgorecki2500 Spłaci długi może jakichś fajnych zaw zakupi :D
1
@MaTt_BarcaFan @Krzychuuuu14
1. Bo przy naszym szczęsciu skończylibyśmy jak Valencia.
2. Złego prezydenta zawsze można spróbować odwołać. Właściciela się nie da.
3. To nie model zarządzania socios jest zły.
4. Nie chcę w Barcelonie PSG 2.0
1
@Krzychuuuu14 Zobaczmy np jak bardzo kibice Manchesteru United są zadowoleni ze swoich właścicieli. Albo takiej Valencii dajmy na to
1
@Kgorecki2500 Miałeś przykład jak tego złego prezydenta poprzedniego próbowali odwołać socios...
2
@Kgorecki2500 Wolisz żeby klub tonął w długach? A zawodnik legendarny chce tu grać a nie może przez zadłużenia?
0
@negreanu No i próbowali, była szansa. Co zrobisz ze złym właściciele? Wybuczysz go na meczu?
1
@Bykunn Z jednej strony się z tobą zgodzę ale dlaczego od razu ma być źle?
2
@Krzychuuuu14 Świetny pomysł sprzedajmy swoją niezależność, tożsamość jako klub i historię, za petrohajs.
0
@Krzychuuuu14 Tak, wolę, żeby poradzili sobie z tym w naturalny sposób dobrym zarządzaniem, a nie żebyśmy stali się tak nienawidzonym klubem jak PSG.
1
@Bykunn Noo a zobacz jak zadowoleni są kibice City ze swoich właścicieli, albo Chelsea.
0
@kremowka2137 to tylko takie moje luźne przemyślenia byłem ciekawy opinii innych :D
1
@Kgorecki2500 Gościu my nie możemy zarejestrować piłkarzy sprowadzonych za darmo rozumiesz skale problemu? Barcelona upadnie zaniedlugo.
1
@Kgorecki2500 Tak próbowali, że nic to nie zrobili kiedy była okazja.