- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
0
Nie ma zagrywki, z Drzyzgą NIC nie wygramy na tym turnieju, KAŻDĄ piłkę rozgrywa za nisko dramat!
4
@jedrek7000 wygraliśmy z nim 2x mistrzostwo świata ale wiesz lepiej niż heynen
1
@jedrek7000 Przekaże im żeby się już pakowali do domu.
1
@jedrek7000 nie dramatyzuj. Kilka piłek na set niedokładnie rozegra i już opinię macie turbonegatywną
0
@jedrek7000 to jest dopiero poczatek turnieju, najwazniejsze zeby zlapac top na ostatnie 3 mecze
1
@michal26 Chyba na trzy sety. Chłop nic nie gra.
0
@michal26 Coś tam pisał?
0
@Xxxbarca4ever Widzę że Ty wiesz najlepiej znafco..
0
@jedrek7000 Ale Ty nie rozumiesz tego, że 80% piłek których nie kończymy są nie z winy Drzyzgi?
0
@michal26 XDDDDDDDD
Jak mają skończyć piłkę z pod taśmy? Za każdym razem wystawia za nisko przypatrz się i jest 1:2 dla Iranu :)
1
@jedrek7000 chłopie pomysl co piszesz, wygraliśmy z nim praktycznie wszystko a ty piszesz ze nic nie wygramy......
0
@Xxxbarca4ever Wygraliśmy słowo klucz. Po 23 wystawia na środek na taśmę i piłka mu spada po głowie widzę psychofani Drzyzgi XDDD
0
@jedrek7000 myślisz się sam go krytykuje tylko mówisz po 2 setach że przegramy turniej w którym zagramy mimumm 5 meczy a to jest hipokryzja
1
@jedrek7000 ale ani ja, ani @Xxxbarca4ever nie jesteśmy jego fanami. Powiem więcej - nie lubimy go, bo uważamy, że jest dobrym siatkarzem, ale słabym rozgrywającym.
1
@michal26 świetnie wyjaśniłeś, on jest zwykłym rzemieślnikiem który znalazł się w dobrym miejscu i w dobrym czasie w reprezentacji, wirtuozem nie będzie niegdy
0
@Xxxbarca4ever Dokładnie. Co ma, to wystawia. W czwartym secie bardzo dokładne wystawy. On bardziej właśnie wystawia niż rozgrywa.