- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1094 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1094 Culés
1
Saul jak oceniacie go jako piłkarza jest to zawodnik który by wzmocnił naszą linie pomocy i czy z nim byśmy byli w stanie walczyć z CKM-em? Bo ostatnimi czasami nasza linia pomocy jest nieudolna w meczach z Realem. Co sądzicie wypowiedźcie się :)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@LeoMessi19942niby za kogo miałby grać Pedriego czy Jong? Dla mnie typ przereklamowany. W tym sezonie średnia ocen na whoscored 6,7 14 pozycja w Atletico
0
@Ghotti Pedri czy de Jong za słabi póki co na CKM za małe dośąwiadczenie. Moze typ z większym ograniem by dodał jakości sam nie wiem co juz o tym myśleć...
0
@LeoMessi1994 Mam nadzieję że nie przyjdzie, pomoc mamy dobrą a za Griezmanna to już na pewno nie.
2
@AntekGriezmann Gryzak za duzo kasy zarabia a za mało robi no sorry ale gra w obronie i gra na 1 kontakt to troche za mało jak na 20 baniek na sezon a sam nic nie zrobi w ataku bo nie ma ani dryblingu i szybkości, dlatego to rozważają a w klubie nie ma kasy na takie kontraty a nie chce on obniżyć swojego
0
@LeoMessi1994 Nie mamy zawodnika o takim profilu. I gdybym miał wybierać Paulinho, Vidal czy inne wynalazki od biegania. To wolę Saula któremu piłka Przy nodze nie przeszkadza. No i zawsze miał niezle uderzenie z dystansu.
1
@PatrykBarca Saul troche jak Rakitic z tym uderzeniem
0
@LeoMessi1994 Ja bym go u nas widzial, dopasowal by sie do nas bez problemu, na pewno dalby duzo jakosci w zespole, a w obronie radzi sobie bardzo dobrze.
0
@Lionel_Messi10 moze za Busiego jak w obronie dobry?
0
@LeoMessi1994 Busi w formie teraz jest takze bije na glowe Saula, raczej Saul z lawki by wchodzil za Busiego w drugiej połowie.
0
@Lionel_Messi10 Pjanic vs Saul kto lepszy wg ciebie? :D
0
@LeoMessi1994 Pytasz ogolnie czy na ten moment? Jak na ten moment to Saul.
0
@Lionel_Messi10 a ogólnie?
0
@LeoMessi1994 Busi proste.