La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

2

Robią kozła ofiarnego z Moraty ale czy to mu się nie należy ? Ja widziałem jak podchodził do tego karnego że nic z tego nie bedzie. Strzelił jak najgorsza fleja i chyba myślał że ma jakiegoś amatora na bramce. W ogóle te karne strzelane przez hiszpanów i włochów to jakies takie niemrawe nei wiem czy to wynika ze zmęczenia czy też nie. Jedyny karny pięknie trafiony to ten Belottiego i Bernardeschigo.

4

@Szakalaka12369 Każdemu się zdarza. Messi wczoraj pierda**ął jak z armaty, ale zdarzały mu się Moratopodobne karne. To nie takie proste, jak się wydaje.

3

@Szakalaka12369 Thiago też świetnie wyczekał bramkarza

3

@Szakalaka12369 No ten karny Moraty to nie mam pojęcia co to było. Słabe i sygnalizowane uderzenie

1

@Comentateiro Presja robi swoje.

0

@Szakalaka12369 nie gadaj bo tiago i jorginho klasa sama w sobie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?