- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 864 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 864 Culés
33
La Pulga Atomica zdecydowanie MOTM, ale akurat to nieważne, bowiem w takich meczach liczą się najbardziej bezcenne trzy punkty, w końcu Albicelestes na propsie, przecież ostatnimi czasy to ciągle jechali na remisach Dzięki wszystkim "wiernym" kibicom futbolu za wspólne oglądanie meczu, widzimy się podczas meczu Albicelestes vs Paragwaj, oczywiście że kibiców Urugwaju również serdecznie pozdrawiam :)
2
@Don-Corleone Wzajemnie :)
1
@Don-Corleone De Paul imo.
2
@IbrahimAfellay Czim się Kamracie i walimy śmiało w objęcia Morfeusza, do usłyszenia podczas następnych meczy, a zwłaszcza w wykonaniu Albicelestes oraz Polski :)
2
@Rewolucja123 Eeee tam, D10S cały czas w natarciu, nie wiem dokładnie ile miał udanych dryblingów, ale na pewno sporo, wszystkie najgroźniejsze akcje szły przez Leo, ale okey - De Paul cichym bohaterem owego klasyku Ameryki Południowej, dla mnie liczy się w końcu zwycięstwo Albicelestes, nawet Otamendi może być /zostać MOTM :)
1
@Don-Corleone De Paul fajnie napędzał podaniami ataki Argentyny, do tego dołożył sporo w destrukcji według mnie. Pressing, odbiory etc.
1
@Rewolucja123 Ależ tak, to nie ulega wątpliwości, ale każda groźną akcję zainicjował Leo, ja wiem że niekiedy tak jest, że obrońcy czy pomocnicy są po prostu niedoceniani, ale uważam że dziś D10S również nieźle pressował, miał kilka odbiorów, asystę i genialne rajdy, szkoda tylko że nie kropił we wrota, lecz rozrzucał do boku, De Paul oraz Leo debeściaki, niestety, ale po raz kolejny zawiódł Lautaro.