- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1718 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1718 Culés
2
Kowal i Stanoski wczoraj Lewemu dali jeden.
Pol ... nie no mógłbym dać 1 ale no to jest lewandowski, no jak to tak ..
Ludzie , towarzystwo wzajemnej adoracji. Wiecie co ?
Powiecie, że jestem hipokrytą i mądry po meczu ale ...
Gdybyśmy grali bez Lewego bez Krychy bez Szczęsnego bez Zielińskiego to byśmy zagrali dużo lepiej i bymy to wygrali.
Wyrzucić te wszystkie pseudo gwiazdki i tyle. Było by dużo lepiej , gorzej na pewno nie
0
@tommyVERceti
Popieram trzeba wywalić te święte krowy z reprezentacji, a gdyby oni mieli trochę honoru to by sami zrezygnowali z gry w kadrze.
0
@tommyVERceti Jesteś mądry po meczu.
0
@tommyVERceti Pol to wazeliniarz, boi się ze nie bedzie miał dostępu do piłkarzyków i dlatego boi sie krytykować.
0
@tommyVERceti Trochę odleciałes, ze bez Lewego i Zielińskiego byśmy lepiej zagrali i wygrali. Mecz był do wygrania, gdyby nie Szczęsny, Krycha i Glik razem z Bereszynskim. Jeśli się kogoś pozbywać, to ich
0
@tommyVERceti Z resztą, jak ty się sugerujesz ocenami Stanowskiego i Kowala to oczym my rozmawiamy
1
@Mr8lack co odleciałem. Nie gadaj mi żę Lewy niby tyle daje kadrze. Nie zauważam tego
1
@tommyVERceti Wystarczyło by bez Krychy, to on zabił ten mecz.
Do tego był źle ustawiony przez Souse, za nisko, powinien grać wyżej.
Pierwszy gol był bardziej niefartowny, niż wina Szczęsnego, błędy się odrabia.
Zieliński zagrał na swoim normalnym słabym poziomie, zdjęcie go by nic nie zmieniło.
Gdyby reszta zagrała cokolwiek, to Lewy by się na pewno pokazał.
1
@skubi99 nie sugeruje się ocenami kowala i stana , tylko jaka jest pieprzona hipokryzja i kumoterstwo i nietyklaność
0
@tommyVERceti W tym meczu zagrał mega słabo, ale to dalej jest klasowy napastnik. Nawet w kadrze.
2
@tommyVERceti No a co, uważasz, że bez Lewandowskiego by to lepiej wyglądało?
0
@Mr8lack no tak na mecze z Andorą, z San Marino , kto tam jeszcze został ?? Ah wait. nie ma słabych drużyn poza naszymi
0
@tommyVERceti Oj. Widzę, ze wkurzenie po meczu przesłania Ci racjonalne myślenie