- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
0
Ostatnio trafiłem na post, którego autor stwierdziłem, że w tym roku ggpoker może stać się poker roomem numer 1 na rynku.
Na ten moment więcej osób bywa zazwyczaj na ggpoker niż pokerstars (rano czy wieczorem), dużą część graczy stanowią gracze z Azji (m. in. Chiny).
Jest kilka rzeczy, które wymagały by poprawy na ggpoker.
Pierwszą z nich jest czas wczytywania softu, w porównaniu do pokerstars jest on co najmniej dwa razy dłuższy (wersja mobilna również dość długo się wczytuje, ale przeważnie gram na komputerze). Kolejna sprawa dzienne nagrody, u mnie jak i u niektórych osób, żeby ją odebrać, trzeba skorzystać z mobilnej wersji ggpoker, bo w tej desktopowej przy próbie odbioru będzie widniał komunikat, że nagroda została odebrana, mimo że tego nie zrobiło się. Przyznawanie ggcare (bilet do takiego turnieju gdzie przegrywamy przez bad beat bądź cooler) też niejednokrotnie jest rozdawany w dziwny sposób, np. nie dostanie się go, gdzie z królami wrzuci się wszystko przed flopem a przeciwnik będzie miał asy (czyli druga ręka startowa vs pierwsza ręka startowa), ale dają w takiej sytuacji, gdzie np. goście mieli drugą parę w 3betowanej puli i poszli all in na river. Tak samo mankamentem tam bywa, że próbując odpalić spina na ggpoker w mobilnej wersji zdarza się tak, że ciągle losuje nagrodę i wyskakuje komunikat, że spin się zakończył. I tutaj się przechodził do kolejnej kwestii czyli supportu. Zarówno u ggpoker jak i pokerstars nie można nazwać bardzo dobrego, odpowiedzi często bywają po długim czasie albo wcale.
Kolejny temat kwestia wyplat, ostatnio wypłacałem z obydwu softów kwoty do 100$ na skrill i tutaj przewaga pokerstars, bo pieniądze w ciągu pięciu minut są już na portfelu internetowym, a z ggpoker tak w ciągu 36 godzin. Dodatkowo ggpoker nalicza jeszcze do każdej transakcji 1$.
Z takich nowości to pokerstars podobnie jak ggpoker wprowadzili leaderboard z tą różnicą, że na ps liczy się pierwsze 300 rąk jakie rozegramy na cash games i w zależności jakie ręce dostaje się, to przelicza na punkty, które są później sumowane. Dla najmniejszego limitu wartość nagród wynosi od 0.1$ do 50$, 500 osób zgarnia w jednym dniu nagrodę z tej puli. Z tego co czytałem ma to potrwać, do któregoś czerwca a później się zobaczy co ps wymyśli. GGPoker wprowadzania różne rzeczy, nowości, ale czasami wydaje mi się, że przekombinowują nieco, oberwali też za akcję z zakontraktowaniem Dana Bilezeriana.